reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Aa rozumiem. A to są też zarodki od par z problemami z plodnoscia? Czy np. ludzie mogą za jakieś wynagrodzenie oddać swoje komórki, plemniki? Coś na zasadzie jak na amerykańskich filmach, że faceci zarabiają oddając spermę do banku nasienia? Pytam z czystej ciekawości i niedzielnych nudów uwięziona z powodu covidu w domu :)
Covid? Kocka Ty teraz? Przykro mi bardzo.
 
reklama
Aa rozumiem. A to są też zarodki od par z problemami z plodnoscia? Czy np. ludzie mogą za jakieś wynagrodzenie oddać swoje komórki, plemniki? Coś na zasadzie jak na amerykańskich filmach, że faceci zarabiają oddając spermę do banku nasienia? Pytam z czystej ciekawości i niedzielnych nudów uwięziona z powodu covidu w domu :)
 
Aa rozumiem. A to są też zarodki od par z problemami z plodnoscia? Czy np. ludzie mogą za jakieś wynagrodzenie oddać swoje komórki, plemniki? Coś na zasadzie jak na amerykańskich filmach, że faceci zarabiają oddając spermę do banku nasienia? Pytam z czystej ciekawości i niedzielnych nudów uwięziona z powodu covidu w domu :)
To nie są zarodki od par leczących się. Pochodzą z dawstwa komórek i spermy .
 
Dlaczego wybieracie czeskie kliniki? Mają wyższa skuteczność?
Ja się zdecydowałam na Czechy po nieudanej procedurze w Polsce. Mają ponoć lepsze zaplecze embriologiczne. I skuteczność też większą dziewczyny które nie miały w Polsce wogole zarodków tam mają po kilka więc stwierdziłam że sproboje może akurat się uda.
 
reklama
Cześć,
Jestem świeżo na forum, świeżo też po transferze zarodka, jeszcze przed badaniami. Starałam się nie czytać nic i czekać, ale dziś wymieklam i mam do was kilka pytan. Czy uporczywy ból z prawej strony to zła wróżba? Takie trochę uczucie ciała obcego, szarpania. Po tygodniu od transferu raczej nie powinno być żadnych objawów?
 
Do góry