reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej mam pytanie czy Was dziewczyny bolał brzuch ,, albo mnie boli jak na okres albo kłuje,albo tak dziwnie boli i nie powiem że mnie to trochę martwi. Biorę nospe ale ileż można brać tej nospy ..beta przyrasta prawidłowo.narasie mam jej już nie powtarzać .3 oznaczenia wystarxza .w poniedziałek mam USG za tydzień by sprawdzić pęcherzyk ciążowy czy coś takiego ..jak to było u Was
Ja to miałam tak mocne bóle jak na okres od 5dpt że byłam przekonana o niepowodzeniu. Siedziałam i płakałam bo się nie udało, kupiłam test ciążowy żeby sprawdzić i nastawić na negatywną betę a wyszły dwie kreski. Od pozytywnej bety w 10-11dpt miałam zrobić usg po 7-10 dniach dla potwierdzenia pęcherzyka.
 
reklama
Hejka kobitki mam 11 dzień po transferze i nie wytrzymałam zrobiłam test ciążowy i klapa, niewiem czy mam się martwić, 😭 ale jest to realne żeby zarodek się jeszcze nie wgryz. Do tej pory nie mam żadnych objawów i żadnego plamienia. Normalnie załame się jak się nie uda.
 
Do góry