reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej, też o tym myślimy gdyż nie chcemy dawac naszych 2 dobrych zarodków do adopcji w mieście z którego pochodzimy a Invicta nie stosuje żadnej selekcji geograficznej aby biorcy byli z innych rejonów. Nie miałam problemu z oddaniem do adopcji ale nie chce and moi synowie kiedyś nieświadomie poznało swoje biologiczne rodzeństwo. Przy dawstwie lokalnie są a to większe szanse niestety...
tak zgadzam sie, bezsensowna polityka kliniki, ze nie stosuje dywersyfikacji geograficznej, dla wielu ludzi to moze byc problem bo tak jak mowisz nie chcesz np zeby Twoje dzieciaki spotkaly np w szkole swoje rodzenstwo.
 
reklama
tak zgadzam sie, bezsensowna polityka kliniki, ze nie stosuje dywersyfikacji geograficznej, dla wielu ludzi to moze byc problem bo tak jak mowisz nie chcesz np zeby Twoje dzieciaki spotkaly np w szkole swoje rodzenstwo.
Z tego co wiem jakieś kliniki taka dywersyfikacje stosują tylko nie wiem jakie, pewnie nie w Polsce... My u tak na stałe w Gdańsku już od lat nie mieszkamy, mimo to regularnie odwiedzamy bo mamy tu dom i mieszkanie. Moj starszy syn chodzi już do szkoły ale nie wiadomo co będzie za x lat.. Może jeden z nich zdecyduje się wrócić ( jak już nowa władza posprząta syf jaki wyrządził PIS... A to może zająć...) Pozatym jak jesteśmy kilka razy do roku w Trójmieście mogłabym mieć jakiś dziwny film zaglądania ludziom do wózków i szukania podobieństwa.. wolelibyśmy tego uniknąć
 
Nie wiem jak teraz to wygląda, na pewno wcześniej niszczono chore zarodki, przecież ciążę można było usunąć. Teraz nie wiem, jak znam naszą władze nie ma ustaw ani rozporządzeń, a kliniki robią po uważaniu albo boją się i nic nie robią.
W cz gdzie badalismy niszczą chore, upewniali sie czy nie mamy nic przeciwko temu postepowaniu.
 
reklama
Do góry