reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam wyniki bety z wczoraj : 5dpt blastocysty : 4,96 myślicie ze to już nic z tego ??
Nie tyle liczy się wysokość co przyrost. Sprawdź po 48h i się okaże. Ważne też że niejest 0 czyli się dzieje.
Tak zrobię , ale już mam stresa ….
Cykl sztuczny progesteron 12 to nie za mało ??
Mi przy takim wyniku zwiększyli progesteron. Tak w ogóle żeby Cie pocieszyć ja w 4dpt beta 0,1 a 6dpt już 44,21 także spokojnie.
 
reklama
Hej dziewczyny wczoraj byłam na kontroli przed transferem endometeium ładne 8.7 od jutra zaczynam brać progesteron 3 razy dziennie cyclogest 400 i progestrone besines 200 też 3 razy dziennie więc progesteronem jestem.ladnie obstawiona. Transfer mam zaplanowany na wtorek na za tydzień mam nadzieję że tym razem się wszystko uda
 
Hej dziewczyny wczoraj byłam na kontroli przed transferem endometeium ładne 8.7 od jutra zaczynam brać progesteron 3 razy dziennie cyclogest 400 i progestrone besines 200 też 3 razy dziennie więc progesteronem jestem.ladnie obstawiona. Transfer mam zaplanowany na wtorek na za tydzień mam nadzieję że tym razem się wszystko uda
No to kciuki✊🏻✊🏻✊🏻 I niech sie dzieje!!💪🏻💪🏻💪🏻 Piekne endo!
 
Hej dziewczyny wczoraj byłam na kontroli przed transferem endometeium ładne 8.7 od jutra zaczynam brać progesteron 3 razy dziennie cyclogest 400 i progestrone besines 200 też 3 razy dziennie więc progesteronem jestem.ladnie obstawiona. Transfer mam zaplanowany na wtorek na za tydzień mam nadzieję że tym razem się wszystko uda
Trzymamy kciuki 😊piękne endometrium 🥰
 
Hej dziewczyny wczoraj byłam na kontroli przed transferem endometeium ładne 8.7 od jutra zaczynam brać progesteron 3 razy dziennie cyclogest 400 i progestrone besines 200 też 3 razy dziennie więc progesteronem jestem.ladnie obstawiona. Transfer mam zaplanowany na wtorek na za tydzień mam nadzieję że tym razem się wszystko uda
Ty masz przesuniete okno implantacyjne, prawda?
Jeszcze tydzien i zabierzesz kropka . Postaraj sie nie denerwowac 😗
 
Teraz przecież rodzic trzeba dzieci z ZD. To czemu mieliby zarodki niszczyć? W USA np. Są pary który nie niszczą i oddają do adopcji. I tam takie zarodki są adoptowane przez pary, które są nisko na listach. Wiesz, fajnie ze ktoś chce zrobić coś dobrego. No, ale gdzie tu jest wybór tych rodziców..?!
Nie wiem jak teraz to wygląda, na pewno wcześniej niszczono chore zarodki, przecież ciążę można było usunąć. Teraz nie wiem, jak znam naszą władze nie ma ustaw ani rozporządzeń, a kliniki robią po uważaniu albo boją się i nic nie robią.
 
reklama
Do góry