reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Dziewczyny! Ja dzisiaj miałam monitoring, 8 dużych pęcherzyków (ok. 18-20 mm), lepiej niz za pierwszym razem (wtedy były 4, z czego udalo sie pobrac 3 komorki) , ale miałam konskie dawki leków. W piątek 14.01 punkcja. Zrobiłam dziś badania i nie jestem pewna czy są dobre.. Estradiol 1200 ng, progesteron 0,33
 
A jak ty się czujesz??
Plamienia nie ma ..dzień miną, jeszcze 9. Czytam fajna książkę ,,TOPR,, i zajęła mi cały dzień.. nic nie boli...tylko ciągle bym coś jadła ale ja mam AK na nerwy.. a miałam jeść 5 posiłków ...chociaż staram się jeść inaczej przy insulinopormosci to czasami się skusze na coś słodkiego...od tak...czekam i to czekanie jest najgorsze
 
Cześć Dziewczyny! Ja dzisiaj miałam monitoring, 8 dużych pęcherzyków (ok. 18-20 mm), lepiej niz za pierwszym razem (wtedy były 4, z czego udalo sie pobrac 3 komorki) , ale miałam konskie dawki leków. W piątek 14.01 punkcja. Zrobiłam dziś badania i nie jestem pewna czy są dobre.. Estradiol 1200 ng, progesteron 0,33
Jeszcze estradiol urośnie jak dojrzeją :)
 
reklama
Do góry