reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Pomocy, pierwsza beta 99 wskazywała 2-3 tydzień, dzisiaj 2 dni później beta 196.4 Ale nowe normy i się nie łapie nawet na 1 tydzień, co o tym myślicie?
 
reklama
Jak zadzwoniłam do kliniki to mi powiedzieli, że nie odniosą się do wyników bo nie były robione u nich, trochę się załapałam, bo progesterol spadł z 39.97 do 34.68
Kochana, nie patrz na normy tylko przyrosty. 60% powinien być książkowo więc się zgadza. Progesteron jest skokowo - ważne że nie poniżej 15 (chyba to jest taka graniczna wartość ale się mogę mylić tutaj). W każdym razie jet dobrze - beta rośnie także myśl pozytywnie
 
Kochana, nie patrz na normy tylko przyrosty. 60% powinien być książkowo więc się zgadza. Progesteron jest skokowo - ważne że nie poniżej 15 (chyba to jest taka graniczna wartość ale się mogę mylić tutaj). W każdym razie jet dobrze - beta rośnie także myśl pozytywnie
Dziękuję Wam za odpowiedzi, mam ochotę kopnąć ta klinikę w ... nic Ci nie powiedzą, myślę że zapisze się wcześniej na wizytę usg do swojego lekarza nie będę czekać aż 2 tygodni jeszcze, w którym tygodniu licząc od dnia ostatniej miesiączki jest sens, żeby iść do lekarza?
 
U mnie pelny 6 tydzien
Wg usg kropek ma 4 mm
Termin porodu 23-24.08.2022
Tak, historia brzmi jak CZYJAS, jak dziewczyn ktore tu byly przede mna… nie jak moja. Zupelnie to nie pasuje do tego czego sie spodziewalam od zycia…
I jestem taka zakoczona i szczesliwa❤️
Dziewczyny, ja juz sie pogodzilam z brakiem dzieci…
Nie poddawajcie sie❤️❤️❤️
NigdyZobacz załącznik 1351913
Ja mam wstępny termin na 17.08 😃 blisko Twojego 😉
 
reklama
18 grudnia, 4dniowy zarodek
Tak,to dane odnosnie twojej ciazy🥰🥰odczekalabym jeszcze ze dwa tyg u USG.
Pozostaje sie tylko cieszyc i trzymac kciuki za ciaze.
A klinika sie nie przejmuj,niektore robia fochy,jak sie u nich nie robi badan i nie placi podwojnie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20211229-212122_Chrome.jpg
    Screenshot_20211229-212122_Chrome.jpg
    209,8 KB · Wyświetleń: 72
Do góry