reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak raz dziennie na noc przed samym snem. A Ty?
Przed chwilą
Nowy
Dodaj skrót
#453 190
Ja mam przepisany 500 i kazała mi go brać 3 razy dziennie ale staram się brać dwa razy ale i to mi nie wychodzi bo strasznie się źle czuje. Zapytam jej czy można zmienić na większą dawkę ale żeby brać 1 dziennie..nie bolą Cię po tym leku nerki , żołądek. Ja mam wrażenie że mój zakłade
 
reklama
Przed chwilą
Nowy
Dodaj skrót
#453 190
Ja mam przepisany 500 i kazała mi go brać 3 razy dziennie ale staram się brać dwa razy ale i to mi nie wychodzi bo strasznie się źle czuje. Zapytam jej czy można zmienić na większą dawkę ale żeby brać 1 dziennie..nie bolą Cię po tym leku nerki , żołądek. Ja mam wrażenie że mój zakłade
Ja czesto jem, poza tym encorton tez biore ktory podraznia zoladek wiec nigdy leku na czczo nie biore.
A ten na noc to juz nie patrze jak bo tylko tyle ze przed snem jest wazne. Zoladek mnie nie boli. Mdli mnie i jestem nadwrazliwa na zapachy ale raczej to hormony…?
Mize to inny lek tak dziala?
 
To czekamy.z Tobą. Będzie już serducho ???
Ile to dni od ostatniej miesiączki?
Mialam dlugi cykl i owulacje okolo 21dc a test pozytywny 35 dc

Wiec raczej powiedzialabym ile dni od zaplodnienia minelo - 31 dni od zaplodnienia
Serduszko powinno byc raczej…
Pojawia sie planowo chyba 23 dni po zaplodnieniu ale te dni zaplodnienia tez ciezko wymierzyc dokladnie..
Jeszcze troche cierpliwosci i dowiemy sie:)
 
Ja czesto jem, poza tym encorton tez biore ktory podraznia zoladek wiec nigdy leku na czczo nie biore.
A ten na noc to juz nie patrze jak bo tylko tyle ze przed snem jest wazne. Zoladek mnie nie boli. Mdli mnie i jestem nadwrazliwa na zapachy ale raczej to hormony…?
Mize to inny lek tak dziala?
Ja,bralam Metrofmin 500 mg na noc i tez siebardzo zle czulam,mdlilo mnie na maxa przez 3-4 tyg zanim sie zoladek do tego przyzwyczail,potem doszly mdlosci ciazowe i sie zrobila historia bez konca.Powodzenia
 
reklama
Do góry