reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję Wam za odpowiedzi, mam ochotę kopnąć ta klinikę w ... nic Ci nie powiedzą, myślę że zapisze się wcześniej na wizytę usg do swojego lekarza nie będę czekać aż 2 tygodni jeszcze, w którym tygodniu licząc od dnia ostatniej miesiączki jest sens, żeby iść do lekarza?
Który to dzien po transferze? Bo mi umknęło? I ilu dniowy zarodek?
Przyrost jest ok, progesteron tez. Nie uważam, żeby to był spadek tego progesteronu a zwykły błąd pomiaru, albo czas inny, lab inny.
Żeby było widać pęcherzyk ciążowy beta powinna być powyżej 1000. Powyżej 1000 już słabiej przyrasta.
 
Który to dzien po transferze? Bo mi umknęło? I ilu dniowy zarodek?
Przyrost jest ok, progesteron tez. Nie uważam, żeby to był spadek tego progesteronu a zwykły błąd pomiaru, albo czas inny, lab inny.
Żeby było widać pęcherzyk ciążowy beta powinna być powyżej 1000. Powyżej 1000 już słabiej przyrasta.
18.12 transfer zarodek 4 dniowy
 
reklama
Do góry