reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziękuję już wszystko wiem..no prawie.. moje komórki są źle stare były bardzo ziarniste i zostały odrzucone ..Nie wiem czy można poprawić jakość komórek..Stawialiśmy zawsze na męża a tu wychodzi na to że to i mnie komórki 😥. Mam zarodka klasy 4.1.1 a drugi słabszy ale nie wiem jaki.. Na infekcje zaraz dostanę receptę . Musi być infekcja bo kiedyś jak brałam luteinę tylko inna to nie było tego.chyba ten właśnie lutinus. Podobno te zarodki szybko się dzieliły i ładnie i dlatego zostały zamrożone może klinika maniejsze doświadczenie bynje dalej ciągnąć. W każdym bądź razie trochę mnie martwią te stare komórki 😢 Tu mamy niby ładne zarodki ale jak to jest z tą komórka ?
Ciesz się z blastki😃😃 bo masz piękna, to nie jest wczesna blastka, o których wcześniej wspominałaś. Ja ma 2 zdrowe genetycznie właśnie 4.1.1. Bardzo duży procent, że Twoja też jest zdrowa. Super 🤗
 
reklama
Gratuluję[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
I trzymam kciuki niech bedzie dzidzia zdrowa!!!!
A masz dobrego ginekologa i jestes o stawiona lekami???
Mieszkam w Niemczech i nie mam w ogóle zaufania do tutejszych ginekologów. Po wielu perypetiach wybrałam jednego, ale mam jeszcze jeden adres i tam też chyba spróbuję. USG w poniedziałek.bete badałam w zeszły piątek i 664... [emoji123]
Jak zobaczyłam ten test to od razu poleciałam do kliniki [emoji23] mam tam wspaniała lekarkę, która zadzwoniła do mnie i powiedziała co mam robić i gdzie iść,chociaż wcale nie musiała, bo to ciąża naturalna, bardzo jestem jej za to wdzięczna.
Jestem pod opieką immunologa i mam utrogest, heparynę i accofil (przeszłam diagnostykę poronień nawykowych i wyszły brakujące Kiry implantacyjne).
W nowym roku idę do hematologa sprawdzic czy dawka heparyny jest odpowiednia.
Byłam u diabetologa i mam już niestety stwierdzona cukrzycę ciążowa, więc mierze cukier 15 razy dziennie.
Zrobiłam wszystko co mogłam! Zostało mi mieć wiarę i nadzieję!
A u ciebie?
 
Hehe gratulacje. [emoji3590]
Jestem w podobnej sytuacji. Po ostatnim nieudanym transferze w listopadzie skończyły nam się pieniądze i musiałam zrobić przerwę. W zeszły czwartek wyszedł mi pozytywny test!!!!
Miałam iść na drugą dawkę szczepionki, a spóźniał mi się okres... powiedziałam sobie że to na pewno przez hormony się spóźnia, ale gdyby istniał 1% szans na ciążę, a ja bym się zaszczepiła to nie wybaczyłabym sobie tego. No i pozytywny!!! Byłam w takim szoku, że aż prawie zła byłam że nic nie poczułam! [emoji23]
Mój partner ma kryptozoospermie. 3 kliniki - ta sama diagnoza. Każdy lekarz mówi że ciąża naturalna nie wchodzi w grę. Tylko jeden urolog badał jego nasienie i stwierdził że nie ma tragedii, ale to było 2 lata temu i w ciążę nie zaszłam.
Jestem po poronieniach (z tym samym partnerem), więc na nic się nie nastawiam. Liczę się możliwymi wadami. Ale nadzieja się tli [emoji3590]

Chciałam podejść do następnej procedury. Immunolog też zalecał szczepienia. Staramy się od 4 lat, ale mamy tylko jedna procedurę in vitro za sobą.
Kolejna świetna wiadomość👏...czyżby magia świąt 🙆‍♀️🎄🎄🎄😃 Pewnie napisałaś list do św. Mikołaja 😉,byłaś grzeczna i sprawił Ci prezent😄😄😄😄. Myśl pozytywnie, bo jest nadzieja na zdrowego bobaska 😃
 
Dziewczyny,

Moja historia 3 inseminacji i potem 4 procedur invitro za mną. Ok 5 lat. Po czwartej stymulacji w Czechach zamrozilismy i mamy 2 zdrowe przebadane zarodki.
Poszliśmy na badanie allo mlr żeby się szczepić limfocytami.
Nie odebrałam jeszcze allo mlr ale okazało się kilka dni temu niespodziewanie, że jestem w naturalnej ciąży! Miesiąc po punkcji - w cyklu od razu po punkcji. Gdzie jajniki naprodukowaly ok 20 jajek!

To dopiero początek, więc wszystko może się wydarzyć, ale nigdy (!!!) nie miałam żadnej implantacji po invitro a transferów było 5. Ani nigdy dodatniej bety.

Hcg z ostatnich 3 badań co 48h, pierwszy w dniu spodziewanej miesiączki:
35 dc - 70
37 dc - 140
39 dc - 328

Dodam, że głowa uwierzyła, że mogę nie mieć dzieci…. Ale cuda sie zdarzają❤️
Walczcie, szukajcie najlepszych klinik bo warto! I módlcie się za mój cud, żeby urodziło się zdrowe dziecko❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ściskam Was i życzę Świąt pełnych nadziei❤️

Gratulacje kochana!!! Ale Cudowna wiadomości ❤️
 
Ciesz się z blastki😃😃 bo masz piękna, to nie jest wczesna blastka, o których wcześniej wspominałaś. Ja ma 2 zdrowe genetycznie właśnie 4.1.1. Bardzo duży procent, że Twoja też jest zdrowa. Super 🤗
Cieszę się tylko ta jakość komórek trochę mnie smuci no ale wiek też mam 38 lat więc czego oczekiwać..w styczniu będzie transfer i mam zacząć brać od okresu leki na przygotowanie śluzówki ☺️
 
Gratuluje dziewczynom tych naturalnych ciaz - takie swiateczne cuda ❤️❤️❤️

Do mnie wczoraj zadzwonili z kliniki, ze moge przyjechac na wizyte wlasnie wczoraj, dlugo sie nie zastanawialam i pojechalam. Na usg widsc pecherzyk ciazowy z pecherzykiem zoltkowym ;) Serduszka jeszcze nie bylo - za niecale 3 tygodnie kolejna wizyta ;)
 
reklama
Do góry