reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pozdrawiamy Was cioteczki.Dajemy wirtualnego kopa do walki.Ten maly facio to transfer z 21 grudnia.Moj maly wielki cud.Trzeci z serii.
Sily i zawziecia was zyczymy.Zawsze warto chociaz czasami sil brak.❤🧡💛
 

Załączniki

  • IMG-20211211-WA0010.jpeg
    IMG-20211211-WA0010.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 113
A to że bylam cały tydz chora ? Na badanie poszłam od razu jak wyzdrowiałam. Leukocyty w morfo wyszły tez wyższe niż norma.
Nie jestem ginekologiem, ale dla mnie dodatnie ANA to podstawa żeby szukać dalej konkretnych chorób. Może zespół antyfosfolipidowy- może powodować poronienia. Wbrew pozorom to czasem dobrze jak coś wyjdzie w badaniach, bo wdrożą leczenie i może następny transfer już się uda :) pewnie dostaniesz sterydy do transferu i może heparyne
 
Cześć dziewczyny. Dziś o 12 mam transfer . Wstałam rano z zawalonymi zatokami. Czuje, ze za chwile będę chora... zrobiłam rano inhalacje, pije ciepła wodę z cytryna... co jeszcze mogę zrobić aby się nie rozwinęło? Nie chce przekładać transferu...😔
 
reklama
Dziewczyny u mnie dzisiaj 3 dpt i 1 weryfikacja. Chyba lipa co myślicie? Transfer na cyklu naturalnym. Z leków co mogą tu wpłynąć to biorę profesteron besins 200 mg x2.
Bhcg <0,1
Progesteron 35
Estradiol 31…
 
Do góry