reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie robilam 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Wole tym razem wmawiac sobie ze jest ok ;) Robie co pare dni test z moczu i kreska coraz mocniejsza. Poza tym mam nudnosci, wiec zakladam ze jest w porzadku;)
A ja nie mam żadnych nudności i to jest dziwne 🤷‍♀️bo mam dosyć wysoką betę, niby nie ma reguły, ale w mojej ostatniej ciąży miałam nudności, a organizm raczej się nie zmienił.. Ja w ogóle mam problemy z żołądkiem i refluksem, więc nudności powinny być przy moich przypadłościach..no nic zaczekam 😅w ogóle czuję się bardzooo dobrze, nawet macica, brzuch mnie nie boli, no nic...
 
Wlasnie mam taka nadzieje;) a jak sie czujesz? ;)
A bierzesz może acard profilaktycznie? ?Mi lekarz przepisał i w sumie nie wiem po co?🤷‍♀️ do transferu brałam też steryd metypred, do serduszkowego mam go brać i chyba nawet dłużej ale nie mam żadnych zdiagnozowanych chorób immunologicznych więc schodzę z niego powoli sama... W tamtej ciąży też tak zrobiłam, powiedziałam tylko lekarzowi, że nie widzę potrzeby aby brać go dalej.. Zgodził się, teraz się nie pytam tylko sama go odstawiam.. Nie chce faszerowac się lekami, nie mam gwarancji, że nie zaszkodzę dziecku...
 
reklama
Do góry