reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak o wygląda .jutro mam punkcję ,pobierają komórki i co dalej ??? Jak to wyglądało u Was ? Miałyście jakąś rozmowę z lekarzem jesXze ,jakieś decyzję były podejmowane o ilości zapłodnionych komórek czy metodzie zapłodnienia. Czy to omawialisxie wcześniej i już wszystko było wiadomo
U mnie wszystko było obgadane wcześniej. Ze względu na wysoka fragmentację i planowane badania genetyczne zarodków były zapladniane wszystkie komórki. Po pukncji dowiedziałam się, że pobrali mi 19 komórek, ale było dużo małych, na szczęście okazało sie, że 12 dojrzałych. Na dokładnie tyle celował mój doktor. Po 5 dniach zadzwonili, że mam 11 blastocyst i tyle. Potem już było pod gore.
 
U mnie wszystko było obgadane wcześniej. Ze względu na wysoka fragmentację i planowane badania genetyczne zarodków były zapladniane wszystkie komórki. Po pukncji dowiedziałam się, że pobrali mi 19 komórek, ale było dużo małych, na szczęście okazało sie, że 12 dojrzałych. Na dokładnie tyle celował mój doktor. Po 5 dniach zadzwonili, że mam 11 blastocyst i tyle. Potem już było pod gore.
Kochana Ty bank rozbiłaś 🤣 12 zaplodnilas komórek i 11 blastek. Jak Ja to przeoczyłam ? 😱
 
Dziękuję dziewczyny...co do transferu to już jakoś to prxetrawilam,, nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.. nie wiadomo co będzie i ile komórek.. jesXze na ten temat będziemy rozmawiać z dr w dniu punkcji,, może nawet nie będzie więcej niż 6 a a się denerwuje..jeśli będzie okazja jeszcze o tym porozmawiamy ,mam nadzieję że będzie .to są takie koszty i ja też uważam że lepiej więcej niż mniej . Ech...wiecie co teraz t się zastanawiam czy było nam to potrzebne czy dobrze zrobiliśmy idąc do in vitro 😢😢
 
Dziękuję dziewczyny...co do transferu to już jakoś to prxetrawilam,, nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.. nie wiadomo co będzie i ile komórek.. jesXze na ten temat będziemy rozmawiać z dr w dniu punkcji,, może nawet nie będzie więcej niż 6 a a się denerwuje..jeśli będzie okazja jeszcze o tym porozmawiamy ,mam nadzieję że będzie .to są takie koszty i ja też uważam że lepiej więcej niż mniej . Ech...wiecie co teraz t się zastanawiam czy było nam to potrzebne czy dobrze zrobiliśmy idąc do in vitro 😢😢
A jaka u was diagnoza? Szkoda, ze nie piszesz w jakiej klinice się leczysz.
 
Dziękuję dziewczyny...co do transferu to już jakoś to prxetrawilam,, nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.. nie wiadomo co będzie i ile komórek.. jesXze na ten temat będziemy rozmawiać z dr w dniu punkcji,, może nawet nie będzie więcej niż 6 a a się denerwuje..jeśli będzie okazja jeszcze o tym porozmawiamy ,mam nadzieję że będzie .to są takie koszty i ja też uważam że lepiej więcej niż mniej . Ech...wiecie co teraz t się zastanawiam czy było nam to potrzebne czy dobrze zrobiliśmy idąc do in vitro 😢😢
Dobrze zrobiliście, zobaczysz jak zajdziesz w ciążę że było warto, cholernie warto 😉
 
reklama
Napisałam, ze można zapładniać wszystkie w „szczególnych” przypadkach.
Wydaje mi się, że nasz przypadek to nic szczególnego. Chodzi o to, ze prawo prawem, ale to lakarz decyduje. Trzeba tylko zapytac. Jak będą dobre chęci to się przypadek może okazać "szczególny" :)
 
Do góry