reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dziękuję za wczorajsze wpisy ...mąż mówi żebym się nie nakręcała .on czyta książkę a ja forum...mini faktycznie nie ma nic gorszego od pacjentki która przeczytała Internet i wie już wsUztko i wydaje jej się że jest już lekarzem ..ja myślę że oni wiedzą lepiej trochę więcej niż my. Więc tak , punkcję mam w piątek nie wiem czemu napisałam że ,,jutro,, dziś zastrzyki i czekamy do piątku ..napewno w końcu będę z mężem to będziemy rozmawiać z lekarzem
 
reklama
A powiedz czy do lekarzy z dziewczynkami musicie chodzić prywatnie czy chociaż tutaj nasz kochany NFZ gwarantuje sensowna opiekę?
Na szczęście prowadzi nas szpital dziecięcy, tylko jeździć trzeba. Ale to nie przypadek, mam w rodzinie pracowników służby zdrowia. Dostałam cynk ze tam są miejsca. Wcześniej dzwoniłam do placówek z NFZ i nic nie było…
Oczywiście wszystkim koleżankom z neonatologii dałam cynk😁i wszystkie tam zapisane jesteśmy 🤣
 
Dziewczyny dziękuję za wczorajsze wpisy ...mąż mówi żebym się nie nakręcała .on czyta książkę a ja forum...mini faktycznie nie ma nic gorszego od pacjentki która przeczytała Internet i wie już wsUztko i wydaje jej się że jest już lekarzem ..ja myślę że oni wiedzą lepiej trochę więcej niż my. Więc tak , punkcję mam w piątek nie wiem czemu napisałam że ,,jutro,, dziś zastrzyki i czekamy do piątku ..napewno w końcu będę z mężem to będziemy rozmawiać z lekarzem
Z mojej strony powiem tylko, żebyś się dopytała czy zarodki mrożone ( ta reszta po świeżym transferze) będzie w stadium blastocysty.
Bo jak zamrożą Ci w 3 dobie zarodki a będzie ich duzo to stracicie czas i pieniądze już nie mówię o zdrowiu psychicznym.
 
No właśnie ja tez się spieszyłam, ale patrzę ze nie dam rady. Ogółem to już moce przerobowe mi się kończą. Tu ogarnąć syna tam bliźniaki i zatrudniłam panią do sprzątania. To kosztuje :-( ale przynajmniej nie będę sfrustrowana mama trójki dzieci.
Bo teraz pranie to codziennie po dwie pralki, zmywarka z tymi butelkami non stop. Szkoda, ze mieszkanie nie jest z gumy bo brakuje sypialni jeszcze.
Szacun za oddawanie mleka do banku 😍szkoda ze dla Angoli a nie dla naszych polskich różowych pupek :p żarcik ofkorz.
Fajnie, ze młody nie dokazuje, ale to się zmienia z czasem, wiec nie przyzwyczajaj się matka do wygód takich jak przespane noce itp😂
BTW wydawało mi się ze wy już dawno wyjechali w cywilizowane kraje. A Ty piszesz ze syn w PL był rodzony 😱 chociaż i tak kilka lat już tam siedzicie.
Patrząc po tym co się dzieje u nas to następnym razem zabieram się z tobą 🤣
Dawaj zabierajcie się, przykro się robi jak oglądam dobre zmiany w kraju, nasze plany powrotu już nieaktualne 😞 My wyjechaliśmy z Polski w 2006 roku więc juz 15 lat. Jak mój tata zmarł wróciłam na kilka lat do Gdańska, w międzyczasie wzięliśmy się za in vitro i Maks urodził się w Polsce ale 1.5 roku później dołączyliśmy do męża bo on nie wrócił że mną do Polski pracować a jedynie zjeżdżał co jakiś czas do mnie do Gdańska a tak długo nie dało się żyć ma odległość..
 
Nie ukrywam był hardcore, ale już jest ok.
Jesteśmy jeszcze w szpitalu, Mała ma żółtaczkę jutro będziemy wiedzieć czy będą naświetlania czy nie.
Jest mega przeslodziakiem[emoji3590]gdybym nie odczuła tego na własnej skórze to nie uwierzylabym że można kogoś tak bezgranicznie pokochać od pierwszego wejrzenia [emoji3059]
Nie mogę przestać jej całować i przytulać[emoji3059]
Nawet między karmieniami tęskni mi się już za nią i czekam kiedy się obudzi, ale podejrzewam, że akurat to to mi niedługo już przejdzie [emoji2960]
No ale tak bez zdjęcia 🤷. No wiesz ty co 🤷. Dawaj fotę ❤️. Jak mała ma na imię?
A w szpitalu jak? Personel w porządku?
 
Nie ukrywam był hardcore, ale już jest ok.
Jesteśmy jeszcze w szpitalu, Mała ma żółtaczkę jutro będziemy wiedzieć czy będą naświetlania czy nie.
Jest mega przeslodziakiem[emoji3590]gdybym nie odczuła tego na własnej skórze to nie uwierzylabym że można kogoś tak bezgranicznie pokochać od pierwszego wejrzenia [emoji3059]
Nie mogę przestać jej całować i przytulać[emoji3059]
Nawet między karmieniami tęskni mi się już za nią i czekam kiedy się obudzi, ale podejrzewam, że akurat to to mi niedługo już przejdzie [emoji2960]

Gratulacje, niech się zdrowo chowa ❤️😘
 
Wróciłam z pierwszego w życiu podglądu kurnika. Dziś 6dc i 6 dzień stymulacji. Mam 19 komórek. Wszystkie na tym samym etapie. Z jednej strony jest ogromna radość, z drugiej strach. Jak one wszystkie tak bardzo dojrzeją to hiperka gwarantowana?? Jak nic wyląduje w szpitalu. Pytałam i o to ile będzie zapłodnionych i wszystkie. W poniedziałek kolejny podgląd. W środę punkcja.
 
Mam pytanie do bardziej,, doświadczonych'' dziewczyn. Jestem po 4 próbach, problemem w naszym przypadku są słabej jakości zarodki. Z czterech prób udało nam się uzyskać tylko jedna 5-cio dniowa blastke 2.1.3 zakończona nieudanym transferem. Wydaje mi się że w naszym wypadku duża rolę odgrywa sam embriolog/laboratorium i wszystkie rzeczy które dzieją się za naszymi drzwiami. W związku z tym czy któraś z Was może podzielić się opinia i doświadczeniem w której klinica jest najlepsze laboratorium i embriolodzy
 
reklama
Mam pytanie do bardziej,, doświadczonych'' dziewczyn. Jestem po 4 próbach, problemem w naszym przypadku są słabej jakości zarodki. Z czterech prób udało nam się uzyskać tylko jedna 5-cio dniowa blastke 2.1.3 zakończona nieudanym transferem. Wydaje mi się że w naszym wypadku duża rolę odgrywa sam embriolog/laboratorium i wszystkie rzeczy które dzieją się za zamknietymi drzwiami. W związku z tym czy któraś z Was może podzielić się opinia i doświadczeniem w której klinice jest najlepsze laboratorium i embriolodzy niezależnie od lokalizacji?
 
Do góry