reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a czy ma sens badanie Kir bez hla-c? Wiem że Hankaa tak właśnie miałas.
W ogóle takie głupie pytanie czy kir bada się raz w życiu jak kariotyp? To badanie genetyczne więc chyba tak.
 
Witajcie
Jestem po drugim transferze, niestety nieudanym… Może mi coś podpowiecie bo sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. W styczniu ciąża pozamaciczna, ale udało się zachować jajowod. Lekarze obstawiali problemy z jajowodami, ale to chyba nie jest przyczyną. We wrześniu laparohisteroskopia z chromotubacją, wszystko idealnie. Pierwszy transfer zarodek 4AB teraz 3AA. Myśle ze u mnie jest problem z implantacją. Oprócz cp brak poronień, nawet ciąży biochemicznej. Klinika chyba sama nie wie co ze mną zrobić…
 
reklama
Witajcie
Jestem po drugim transferze, niestety nieudanym… Może mi coś podpowiecie bo sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. W styczniu ciąża pozamaciczna, ale udało się zachować jajowod. Lekarze obstawiali problemy z jajowodami, ale to chyba nie jest przyczyną. We wrześniu laparohisteroskopia z chromotubacją, wszystko idealnie. Pierwszy transfer zarodek 4AB teraz 3AA. Myśle ze u mnie jest problem z implantacją. Oprócz cp brak poronień, nawet ciąży biochemicznej. Klinika chyba sama nie wie co ze mną zrobić…
Dwa nieudane transfery , to wcale nie jest dużo. In vitro ma około 30 % skuteczności. Zawsze mógł być zarodek wadliwy. Jaka u was.przyczyna ivf ?
Oczywiście rozumiem ,że jesteś załamana i szukasz przyczyny.
Jeśli chcesz pogłębić diagnostykę to można zrobić podstawowe badania , np na trombofilie, kir +hcla , komórki nk z krwi i endonometrium ewentualnie udać się na konsultację do immunologa.
 
Do góry