reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Rozumiem, że transfer się powiół, ja mam wlew w sobotę i póżniej zastrzyki po transferze, boję się robić sobie nadzieę bo to nasz 4 procedura.
Czy po wlewie funkcjonuje się normalnie? Mogę jechać sama do kliniki?
Tak, po wlewie leżałam 10min i do domku ;) szybko i sprawnie ;)
 
Cześć dziewczyny jestem nowa na tym wątku, mam za sobą 3 nieudane inseminacje i teraz zaczynam z in vitro. Dzisiaj miałam pierwsza wizytę gin zleciła badania i czekam na wizytę u genetyka. Sama zrobiłam sobie badania na trombofilie i wyszły mi 2 mutacje V Leiden i PAI 1, moja lekarka twierdzi że nic z tym nie robimy jak narazie dopiero jak będę w ciąży to heparyna. Narazie jak chce moge brać acard ale ponoć nie muszę 🤷‍♀️ już nie wiem sama co o tym myslec i co robić. Brać ten acard czy nie? In vitro dopiero za parę miesięcy. Może która z was powie mi coś więcej o tych mutacjach i coś podpowie 😁
Ja przy Pai 1 będę brała heparyne już przed transferem
 
reklama
Ja mam brać w kolejnej ciąży accofil do 12 tyg, mam co prawda Kir bx, ale brakuje mi ds1 i dostałam takie zalecenie od immunologa
Cześc dziewczyny, czy któraś z was miała badanie `KIR?
Mi wyszło KIr AA co oznacza, że po transferze muszę brac dodatkowy zastrzyk z accofil.
Czy jest ktoś kto ma doświadczenie z tym lekiem.
 
Do góry