reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak Się czuliście podczas stymulacji. Ja od tygodnia biorę metforminie i było ok. Teraz przy stymulacji mocno boli mnie głowa jestem zmęczona trochę brzuch boli. Czy to tak jest normalne . Dodam że złapałam drobna infekcje ale już ok tylko katar na szczęście
 
Jak Się czuliście podczas stymulacji. Ja od tygodnia biorę metforminie i było ok. Teraz przy stymulacji mocno boli mnie głowa jestem zmęczona trochę brzuch boli. Czy to tak jest normalne . Dodam że złapałam drobna infekcje ale już ok tylko katar na szczęście
Może bolec cię głowa, możesz być śpiąca i nie do życia- to normalne, możesz tez być super wredna dla męża 😛 wkoncu ładujemy w siebie konskie dawki hormonów.
 
Jak Się czuliście podczas stymulacji. Ja od tygodnia biorę metforminie i było ok. Teraz przy stymulacji mocno boli mnie głowa jestem zmęczona trochę brzuch boli. Czy to tak jest normalne . Dodam że złapałam drobna infekcje ale już ok tylko katar na szczęście
Ja miałam 2 dni z bólem głowy. W drugim dniu i trzecim.
Brzuszek ledwo ledwo pobolewa.
 
reklama
Mam wyznaczona punkcję na 14, w poniedziałek.
3 pecherzyki na prawym są już dobre, ale są jeszcze 2 lub 3 mniejsze. Na lewym pojawiły się 3 po 13 mm. Do piątku jeszcze stymulacja, w sobotę ostatni Gonapeptyl. W sobotę w nocy o 2 (czyli już w niedziele) mam wziąć Ovitrelle.
 
Do góry