reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zobacz załącznik 1333903dzisiaj straciliśmy naszego kudłatego przyjaciela, ciążowe hormony nie sprzyjają w pogodzeniu się z myślą że już jest w psiaczym raju i nie cierpi, pustka straszną i smutek 😪
Współczujemy :( my w tym roku pożegnaliśmy dwa kudłacze. 8 mies bernardynkę i 10 letnią podhalankę.
Długo nie potrafiliśmy dojść do siebie. Do tej pory nie zdecydowaliśmy sie na nowego pieseła.
Przytulam mocno
 
reklama
Hey dziewczyny, miałyście jakieś objawy powodzenia transferu? Wiem że głupie pytanie ale złapała mnie grypa żołądkowa na następny dzień po transferze i siedzę w domu i sobie myślę o głupotach [emoji3526]
Dawno mnie tu nie było, ale odpowiem że ok 7 dnia po transferze dostałam plamienia implantacyjnego, ale ja mam chyba tendencje bo później i krwawiłam i plamiłam do 9 tyg. Wszystkie inne objawy bardzo późno. Mdłości gdzieś w 14 tyg dopiero, zmiana sutków od ok. 16 tyg. Teraz jestem w 21 tyg. i na plusie 3 kg, a od 3 dni zgaga.
 
Ja u prof. Jędrzejczaka. A ty?
My swoją " przygodę " z nieplodnoscią zaczęliśmy w Poznaniu w invimed ale to tylko badanie nasienia , mój lekarz jakoś nie polecał Poznania i skończyliśmy w kujawsko pomorskim u dr Adamczaka🙂z tego co pamiętam to u Ciebie chyba też zakończyło się szczęśliwie, prawda?
 
Be careful what u wish for.. mój mąż chciał mieć kiedyś dziecko - to se ma. Marzyła mu się duża rodzina - to se ma. Teraz marzyły mu się bliźniaki - to już prosiłam żeby o niczym nie marzyl więcej… Chyba, ze o wygranej w totka :-)
Ja Ci mówię szykuj pokoje bo gromadka się szykuje :-) niech rosną te twoje dzieciaki 😘
Patrz Kate chciał mieć żonę co te marzenia spełnia? - to se ma 😉😘
 
reklama
Do góry