reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Marzę o takich 🥰🥰🥰
Be careful what u wish for.. mój mąż chciał mieć kiedyś dziecko - to se ma. Marzyła mu się duża rodzina - to se ma. Teraz marzyły mu się bliźniaki - to już prosiłam żeby o niczym nie marzyl więcej… Chyba, ze o wygranej w totka :-)
Ja Ci mówię szykuj pokoje bo gromadka się szykuje :-) niech rosną te twoje dzieciaki 😘
 
A ile masz lat ?
Nie miałaś obaw ? 😊
34. Obaw nie miałam żadnych. Byłam po 6 nieudanych inseminacjach z teoretycznie moimi super wynikami. Lekarz zaproponował dwa zarodki, mąż ochoczo się zgodził, ja się trochę wachałam ale stwierdziłam że jak zdecyduję się na jeden zarodek i on sie nie przyjmie to nie wybaczę sobię że nie wzięłam dwóch. Więc biorąc dwa zarodki liczyłam że chociaż jeden ze mną zostanie 🙂
 
FB_IMG_1603704923738.jpg
dzisiaj straciliśmy naszego kudłatego przyjaciela, ciążowe hormony nie sprzyjają w pogodzeniu się z myślą że już jest w psiaczym raju i nie cierpi, pustka straszną i smutek 😪
 
34. Obaw nie miałam żadnych. Byłam po 6 nieudanych inseminacjach z teoretycznie moimi super wynikami. Lekarz zaproponował dwa zarodki, mąż ochoczo się zgodził, ja się trochę wachałam ale stwierdziłam że jak zdecyduję się na jeden zarodek i on sie nie przyjmie to nie wybaczę sobię że nie wzięłam dwóch. Więc biorąc dwa zarodki liczyłam że chociaż jeden ze mną zostanie 🙂
Super🥳! A który to tydzień ?

Ja mam 37l. Jeżeli lekarz zaproponuje mi 2 zarodki to myśle ze tez się zgodzę ☺️
 
reklama
Zobacz załącznik 1333903dzisiaj straciliśmy naszego kudłatego przyjaciela, ciążowe hormony nie sprzyjają w pogodzeniu się z myślą że już jest w psiaczym raju i nie cierpi, pustka straszną i smutek 😪
Tak bardzo mi przykro 😔😔 sama miesiąc temu pożegnałam się z moim psi/ przyjacielem który był zemna 17 lat 😔 wiem co czujesz... Ten ból jest straszny... Moj mimo wieku odszedł nagle i to chyba było jeszcze gorsze 😔😔😔 przytulam ❤️
 
Do góry