reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka dziewczyny, czytam tak sobie to forum i żałuję że nie trafiłam do was wcześniej, ja jestem 15 dzień po transferze, wczoraj miałam badanie HCG z krwi i czekam aż do poniedziałku na wynik 😪😪😪 chyba dostane depresji, tym bardziej że krwawie i boję się że już po wszystkiemu.
O jej a czemu aż do poniedziałku? Nie ma mozliwosc na necie dostac? Robiłaś sikańca? Trzymam kciuki za pozytywna betę
 
reklama
A ja mam pytanie do dziewczyn które urodziły bliźniaki lub zdecydowały się na dwa zarodki. Ile macie lat, co Was skłonił do 2 zarodków, jak przebiegła ciąża,
My przy pierwszej procedurze zdecydowaliśmy się na jeden no bo mamy aż 3 zarodki a jak czasem będą bliźniaki to jak sobie poradzimy itp😉wzięliśmy jeden a dwa pozostałe nie dotrwały do 5 doby, strasznie żałowałam, że nie wzięłam dwóch😪 za drugim razem byliśmy jednogłośni że chcemy dwa zarodka zabrać (blastocysty), jedna która została miała być zamrożona niestety nie rozwijała się 😪a z tych dwóch zarodków mamy synka. Miałam wtedy 36 lat.
 
@Madlene83 co tam i Ciebie kiedy transfer? Czy coś przeoczyłam i już jestes po???? Dawaj znać co tam u Ciebie szybciorem 😁
Hej, hej 🙂 nic nie przeoczyłaś, u mnie nie najlepiej, jak wiesz październik odpuscilam, musiałam poświęcić się pracy, która odbiła się na moim zdrowiu poprzez stres. Sypią mi się włosy, źle śpię i nie mam czasu prawie na nic..nie jestem w stanie wszystkiego śledzić, czasami coś tam luknę ale mało, czuję się już jakoś obco na tym forum 😔czasami tęskno mi za Wami, pamiętam jak niedawno pewne dziewczyny miały transfer, a już niebawem pewnie połówkowe 🙂 a ja dalej stoję w miejscu. Widziałam, że w poniedziałek masz transfer, super, cieszę się i czuję, że będzie dobrze 💪💪💪 będę Ciebie śledzić tzn podczytywać 😁 ja dzisiaj powinnam dostać okres, póki co brudze, myślę, że do 3 dni dostanę i lecę z przygotowaniem do transferu. Siedzę już jak na szpilkach, bo okres muszę dostać do poniedziałku, gdyż poprzednie 2 transfery miałam w 19 dniu cyklu i jak dostanę go we wtorek to 19 dzień cyklu mam w sobotę... i dupa bo pewnie transfer zrobiły ktoś inny, a ja chce naszego doktorka. Ty też masz transfer w 19 dc? Ja zawsze dostawałam progesteron 14 dnia ze względu na b. dobre endometrium, pewnie teraz też tak będzie... Po południu idę biegać, potem gorąca kąpiel, wino i poproszę męża żeby tam co nieco przepchał komin 🤭
 
Ja mam 34 lata, decyzję o transferze 2 zarodków podjęłam spontanicznie w ciągu 3 minut po sugestii lekarza i namowach męża 🙂 obecnie jestem w 17 tc, wszystko w porządku, bez żadnych problemów 🙂
Jejku ale czas szybko leci, Ty już 17 tydzień 😯 super, a ja brzuszek? pewnie bardzo widoczny 🙂
 
Jejku ale czas szybko leci, Ty już 17 tydzień 😯 super, a ja brzuszek? pewnie bardzo widoczny 🙂
Oj widoczny 🙊 aż się boję co to będzie za dwa miesiące hehehe. Chyba nie byłam przygotowana na to, że tak szybko będzie widać. Ja już w 8 tc musiałam rozglądać się za spodniami na gumce bo ciasno się robiło 😁
 
reklama
Oj widoczny 🙊 aż się boję co to będzie za dwa miesiące hehehe. Chyba nie byłam przygotowana na to, że tak szybko będzie widać. Ja już w 8 tc musiałam rozglądać się za spodniami na gumce bo ciasno się robiło 😁
No to nieźle 😂chociaż powiem Ci, że ja w mojej ostatniej ciąży miałam widoczny brzuszek w 9 tygodniu, podobno tak jest przy kolejnej ciąży, mięśnie nie są już tak elastyczne i szybko powiększa się brzuszek. Zresztą ja mam stałe powiększony po jedzeniu 🤷‍♀️ mimo, że jestem ogólnie szczupła.
 
Do góry