reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kariotypow jeszcze nie badaliśmy. Dopiero przed nami usg fragmentacja DNA i wiązanie z hialuronianem. Szukamy przyczyny 😌

Ale te badania mnie zainteresowały hmm
 
reklama
Kurde ja jestem chyva jakąś pechowa, serio 🤬 no więc pierwszy raz w życiu czekam na wyniki dokładnie tyle ile wynosi maxymalny czas oczekiwania :/ zwariować można... Jeśli chodzi o transfer w październiku moge pomazyc tylko, biorę bardzo silny antybiotyk w zastrzykach i ponoć trzeba odczekać trochę ( jeszcze będę się musiała uperlwnic ale tak mi powiedziano) z związku z tym że dziś piękna pogoda postanowilam po porannym zastrzyku pojechać do lasu, poodychac świeżym powietrzem bo tak to ciągle w domu siedzę i jak bylam w piątek u lekarza to nie było żadnej poprawy ( dlatego tez dostałam zastrzyki) i co kuźwa, chodzę po lesie i czuje ze cos mi po szyi chodzi, próbuje to zrzucić i mnie uwaliło 😔😔😔😔 ciul wie co to było czy końska mucha czy jakiś szerszeń ( tak mi grzybiarz powiedział że to mógł być właśnie on) przyznam szczerze że nie widziałam tego tylko słyszałam... A teraz bardzoooo boli i nie wiem co robić..... Czy przeczekać co... Mam ponoć delikatnie spuchnięte te miejsce i jak mówię boli 😔🤬
Może podjedź na całodobówke niech Ci to obejrzą, lepiej panikować za wczasy, a do tej pory obłóż sobie okładem z kwaśne wody(woda+ocet) działa cuda, ewentualnie posmaruj żelem z arniki❤️
 
Może podjedź na całodobówke niech Ci to obejrzą, lepiej panikować za wczasy, a do tej pory obłóż sobie okładem z kwaśne wody(woda+ocet) działa cuda, ewentualnie posmaruj żelem z arniki❤️
Kochana ide wieczorem na zastrzyk wiec poproszę od razu aby lekarz spojrzał 😉 na razie wygląda podobnie do ugryzienia komara, tylko jest większe (tzn. Taki jak by guzek jest...) i boli 😔
 
Zelży od twojej historii, AMH które jak jest niskie sugeruje że jednak rezerwa niska wiec i szansa na zdrowe niższa. Mój lekarz zaleca badania zarodków w zasadzie zawsze - oczywiście można się nie zgodzić.
Statystyki mówią ze poronienia to 50 % genetyka, 20 % immunologia, potem dochodzi właśnie rezerwa AMH / jakość nasienia i na końcu „słabe warunki” czyli jak u mnie na przykład podobno czyli blizna po cięciu w słabym miejscu + tylozgiecie. Im więcej się wyeliminuje tym więcej się wie. Tyle ja usłyszałam ostatnio

No właśnie ja też jestem ciekawa tych badań.. czy same wychodzicie zawsze z inicjatywą badań? Czy jednak lekarz sugeruje by to zrobić?
 
Dziewczyny jak Wy schodziłyście z proga? Ja biorę teraz 4 razy dziennie po 2 dopochwowo i 4 razy dziennie 2 podjęzykowe. Ale ostatnio zrezygnowałam z tych podjęzykowych na noc bo nie daje już rady 🤢🤮 jestem w 9 tygodniu konsultacje mam za tydzień. Myślcie że jak wezmę dwie pod język mniej przy tych dawkach to dużo zmieni? Proga nie badałam.
 
Dziewczyny jak Wy schodziłyście z proga? Ja biorę teraz 4 razy dziennie po 2 dopochwowo i 4 razy dziennie 2 podjęzykowe. Ale ostatnio zrezygnowałam z tych podjęzykowych na noc bo nie daje już rady 🤢🤮 jestem w 9 tygodniu konsultacje mam za tydzień. Myślcie że jak wezmę dwie pod język mniej przy tych dawkach to dużo zmieni? Proga nie badałam.
Powinnaś zbadać poziom bo bez tego to wróżenie z fusów 🤷. Ja np miałam cały czas problem ze zbyt małym progesteronem i dopiero teraz dostałam zielone światło na schodzenie
 
reklama
Powinnaś zbadać poziom bo bez tego to wróżenie z fusów 🤷. Ja np miałam cały czas problem ze zbyt małym progesteronem i dopiero teraz dostałam zielone światło na schodzenie
Właśnie na wizytę piątkową lekarz nie kazał badać progesteronu 🤔 zastanawiam się tylko czy przy takich dawkach jak biorę te dwie mniej zrobią wielką różnicę... Chyba napiszę do kliniki w poniedziałek
 
Do góry