reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dostalam tym razem jeszcze prolutex. Mam go zaczac brac dzien przed transferem. Gdzie dawalyscie sobie zastrzyki? W brzuch? W ogole poszlam do apteki pokupowac wszystko i szok. Zadnego leku nie bylo 😱 accofil zamowilam na poniedziałek. Prolutex, encorton i neoparin zarezerwowalam w innej (ziko). Nie wiem tylko jak z cenami tam. Pewnie znow miliony monet zostawie w aptece :/ no i moj ulubiony lutinus 🙈
Ja teraz brałam Prolutex ponad dwa miesiące🥴. Przez kilka tygodni lekarka mi nawet dwa razy dziennie zaleciła bo ciągle miałam za mały progesteron. Masakra ile pieniędzy poszło 🤦. I w brzuch go dawałam.
Neoparin kosztuje ok 80zl, accofil ok 230, Prolutex ok 170, a encorton to kilkanaście złotych chyba. Więc tak, wydasz miliony monet 😔
 
reklama
Pięknie :) wszystko będzie ok ;) mogli zapłodnić tylko 6? Tak jak u mnie?
U mnie zapładniali wszystkie jajca 🤪 gdyż jestem po 35 roku, a Ty kiedy przewidujesz transfer? Bo ja w październiku, o ile będzie co. Jestem pozytywnie nastawiona, ale jak nic nie będzie zdrowego to rozsypię się na milion kawałków. Nie dopuszczam nawet takiej myśli, musi być dobrze i już 💪
 
U mnie zapładniali wszystkie jajca 🤪 gdyż jestem po 35 roku, a Ty kiedy przewidujesz transfer? Bo ja w październiku, o ile będzie co. Jestem pozytywnie nastawiona, ale jak nic nie będzie zdrowego to rozsypię się na milion kawałków. Nie dopuszczam nawet takiej myśli, musi być dobrze i już 💪
U mnie lekarz nawet nie proponował badań teraz.. nie wiem od czego to zależy ale jestem dobrej myśli.. :) myślę że w październiku będzie transfer o ile wszystko pójdzie dobrze :) dużo miałaś wszystkich jajec?
 
Ja teraz brałam Prolutex ponad dwa miesiące🥴. Przez kilka tygodni lekarka mi nawet dwa razy dziennie zaleciła bo ciągle miałam za mały progesteron. Masakra ile pieniędzy poszło 🤦. I w brzuch go dawałam.
Neoparin kosztuje ok 80zl, accofil ok 230, Prolutex ok 170, a encorton to kilkanaście złotych chyba. Więc tak, wydasz miliony monet 😔
Wow. Niezle. No coz.. byle pomoglo. Dzieki! ❤
 
Szybka zmiana temperatur i wszyscy chorują.. sama siedzę w pracy i piję specyfiki na przeziębienie.. najgorsze gardło bo strasznie boli.. pij dużo herbatki i odpoczywaj, będzie dobrze [emoji3590][emoji3590]
Ja też byłam ostatnio chora. U mnie w pracy grypa panuje i wśród znajomych też. Spróbuj glimbax na gardlo do płukania bardzo pomaga. Ja jeszcze pukałam wodą z sodą.
My siedzimy dziś nad jeziorem i staram się nie myśleć ile jeszcze stresów przede mną
20210911_124450.jpeg
 
A masz jakieś dziwne objawy? Nie mówię, że sugerujące ciążę [emoji2356] ale coś Cię boli, coś Ci dolega??
Napewno mam wachania nastrojów ale to może być od progesteronu.Mąż mówi, ze mi piersi urosły 😂 wczoraj i przedwczoraj bolał mnie brzuch jak na @ (dzisiaj już nie). Jestem tez na świeżo po stymulacji wiec moj organizm może wariować tym bardziej ze estrogen miałam powyzej górnej granicy. Za tydzień zrobię betę i wtedy będę wiedziała czy ciąża jest czy nie. Staram sie podchodzić do tego na spokojnie, co ma być to będzie.
 
reklama
Mi się nie podoba ten mój ból podbrzusza... Jest dość silny...
Od środy miewam zgagi... Nigdy tego nie czułam... No i przeziębienie... Tak jak byłam pozytywnie nastawiona tak coś czuję, że nie pykło.
Napewno mam wachania nastrojów ale to może być od progesteronu.Mąż mówi, ze mi piersi urosły [emoji23] wczoraj i przedwczoraj bolał mnie brzuch jak na @ (dzisiaj już nie). Jestem tez na świeżo po stymulacji wiec moj organizm może wariować tym bardziej ze estrogen miałam powyzej górnej granicy. Za tydzień zrobię betę i wtedy będę wiedziała czy ciąża jest czy nie. Staram sie podchodzić do tego na spokojnie, co ma być to będzie.
 
Do góry