reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dalej trudno mi w to uwierzyć. Jeszcze przed chwilą byłam sama dla Łukasza rozkapryszona, jedyna A za chwilę będę miała duża rodzine ;) ja jestem prawie pewna tej teorii odrzucania płci i tym bardziej że moja kuzynka też może rodzić tylko dziewczynki i nawet podchodzili do in vitro żeby zbadać płeć. U nich to było duże wskazanie no dziewczyna 4 ciążę okolo 3 miesięczne utraciła. Tylko nie mam z nią takiego kontaktu żeby jakoś głębiej poruszyć temat. Pisze o tym bo może tutaj dziewczyny temat zagłębia;) u mnie i Lukasza w rodzinie naprawdę, naprawdę sami chłopcy więc radość i zaskoczenie tym większe. Ja jade w pn z Natalka do Matki Polki ze skierowania, będziemy próbowali już schodzić z lekow. Leki są silnie uzalezniajace więc bez szpitala nie ma mowy, do tego niunia będzie miała powtarzane badania. Wiem, że to konieczne i sama do tego wazylam ale trochę tam posiedzimy A warunki okropne no i w ciąży nie będzie łatwo. Ostatnio jak Natalce zakładali wenflon to płakałam razem z nia aż mnie wpyprosili z sali zabiegowej. Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki ❤❤❤
Oj bede trzymac kciuki za Natalke i Ciebie.
Powiem Ci ze ja tez jestem pierwsza do placzu jezeli chodzi o Michalinke.Rycze u laryngologa na szczepieniach-gdzie niunia jyz przestala a ja dalej placz🤦‍♀️Nie wspone o tym ze jak kolejny miesiac laze pi pediatrach z katarem malej to jak tylko wchodze do gabinetu i mowie-my dalej z katarem to od razu glis mi sie lanie.Bo sama bym wziela to wszystko na siebie zeby tylko ona byla zdrowa i nie cierpiala😥Taki to los matki..
 
reklama
Do góry