reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie dziewczyny nie ma serduszka. Jest pęcherzyk. Jest ciałko żółtkowe, ale serduszka "jeszcze" nie ma.

Mam objawy ciążowe, od wczoraj ten metaliczny posmak i nie wyrabiam, bo jest bleee [emoji1785] więc nie panikuje. Jedyne co to tak trochę smutno się zrobiło.
Kiedy masz kochana kolejna wizytę?
Może jeszcze za szybko.

Postaraj się nie denerwowac chociaż wiem, że będzie to trudne [emoji3590][emoji110]
 
Powiem Ci że sama nie wiem niby dobrze się czuje ale kłują mnie raz kiedyś jajniki i tylko modlę się żeby nie na @. Ogólnie dwa dni praktycznie przeleżałam dzisiaj trochę pochodziłam bo odleżyn dostanę zaraz [emoji2957] Zwolnienie wzięłam do dnia wyniku bo wiesz jak to jest w markecie wszystko trzeba robić a jeszcze klienci potrafią wyprowadzić z równowagi
I jak samopoczucie?
 
Powiem Ci że sama nie wiem niby dobrze się czuje ale kłują mnie raz kiedyś jajniki i tylko modlę się żeby nie na @. Ogólnie dwa dni praktycznie przeleżałam dzisiaj trochę pochodziłam bo odleżyn dostanę zaraz [emoji2957] Zwolnienie wzięłam do dnia wyniku bo wiesz jak to jest w markecie wszystko trzeba robić a jeszcze klienci potrafią wyprowadzić z równowagi
Bardzo dobrze że masz wolne, teraz musisz odpoczywać a nie stresować się w pracy Powiem że bardzo cierpliwa że dopiero w 12dpt będziesz testować [emoji16][emoji16][emoji16] Chociaż ja teraz porównuje te swoje wyniki i już mi głowa od tego paruje [emoji2962][emoji2962][emoji2962][emoji2962]
 
A to dość późno ten Ovitrelle, to faktycznie musisz trochę później testować bo inaczej lek zafałszuje.. A powiedz zmieniła cos lekarka przy tym transferze ? W innym dniu podali zarodek niż ostatnio?
Wiesz, co ja miałam to Ovitrelle 3 razy:w dniu transferu, 2 dni po i 4 dni po. Nie do końca rozumiem jak ma to działać ale tak mi zaleciła.

Ze zmian w porównaniu z poprzednim transferem to w sumie tylko ten Ovitrelle, Nie miałam wlewu z Accofilu tym razem i miałam wlew z atozybanu. Plus zwiększona dawka Neporinu. Co do dnia transferu upierała się przy tym, że ma być podany tak jak ostatnio. Ja nie byłam co do tego w ogóle przekonana i nie dawało mi to spokoju wiec konsultowałam to z innym doktorem z Gdańska(nie pamiętam jak się nazywał, chyba jakiś Jakub [emoji848]), który mi to trochę lepiej wytłumaczył ale potwierdził też, że transfer był w dobrym dniu i tak powinien byc. Mam nadzieje, ze mieli rację chociaż ja tej pewności nie mam w 100%.
 
Nie mi się wydaje że u Ciebie ok wszystko nie znam się na przyrostach ale ważne że ruszyło ładnie do przodu chociaż wiadomo człowiek nawet jak dobrze jest to szuka kolejnego pytania i odpowiedzi na nie [emoji6]A Ty pierwszy raz ile dni po transferze testowałaś?
Bardzo dobrze że masz wolne, teraz musisz odpoczywać a nie stresować się w pracy Powiem że bardzo cierpliwa że dopiero w 12dpt będziesz testować [emoji16][emoji16][emoji16] Chociaż ja teraz porównuje te swoje wyniki i już mi głowa od tego paruje [emoji2962][emoji2962][emoji2962][emoji2962]
 
Wiesz, co ja miałam to Ovitrelle 3 razy:w dniu transferu, 2 dni po i 4 dni po. Nie do końca rozumiem jak ma to działać ale tak mi zaleciła.

Ze zmian w porównaniu z poprzednim transferem to w sumie tylko ten Ovitrelle, Nie miałam wlewu z Accofilu tym razem i miałam wlew z atozybanu. Plus zwiększona dawka Neporinu. Co do dnia transferu upierała się przy tym, że ma być podany tak jak ostatnio. Ja nie byłam co do tego w ogóle przekonana i nie dawało mi to spokoju wiec konsultowałam to z innym doktorem z Gdańska(nie pamiętam jak się nazywał, chyba jakiś Jakub [emoji848]), który mi to trochę lepiej wytłumaczył ale potwierdził też, że transfer był w dobrym dniu i tak powinien byc. Mam nadzieje, ze mieli rację chociaż ja tej pewności nie mam w 100%.
Ja też miałam ovitrelle po punkcji. Ta metoda wspomaga produkcję progesteronu przez organizm i niektórzy lekarze stosują ovitrelle razem z progesteronem [emoji3526] a nie dają prolutexu np.
 
reklama
Hej jak Wam mija sobota? Ja dziś przy okazji oddawania krwi na morfologię zrobiłam bete żeby sprawdzić czy przyrasta i się troszkę uspokoić.... No i zamiast spokoju to się teraz zastanawiam czy nie za duża jest ta beta [emoji2957][emoji2957][emoji2957] Dziś 12dpt a beta 950 co myślicie?
Moim zdaniem jest dobra i niepotrzebnie sie stresujesz ;)
A sobota dobrze. Juz sie dobrze czuje i umylam dzis okna 🙈 jakos tak mnie naszlo na sprzatanie 😂
 
Do góry