reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak u K. Has*k. Policzyłam że dziś 26 dpt

Ogólnie jestem dobrej myśli 😉 tylko chciałam usłyszeć serduszko w imieniny 🤪
Miałam usg w 26dpt i był tylko malusi zarodek bez serduszka. Kolejne usg miałam tydzień później i już ładnie pikalo serduszko 😊 mogło pojawić się nawet w 27-28dpt wg mojego lekarza
 
Miałam usg w 26dpt i był tylko malusi zarodek bez serduszka. Kolejne usg miałam tydzień później i już ładnie pikalo serduszko 😊 mogło pojawić się nawet w 27-28dpt wg mojego lekarza
Umówiłam się na 7.09 więc poczekam ciut dłużej. Dzięki za info ❤️

Na całe szczęście mam objawy więc nie fiksuje. Dla mnie mimo wszystko pozytywne wiadomość że jest w dobrym miejscu.

Aaaa i co do wagi. Ja miałam +17 i uwierzcie, że ten zbierający się tłuszczyk to na brzuchu tylko zostaje. 🤭 Czyli najgorzej do zrzucenia.
 
Kciuki za kropka[emoji110] niech zostaje z Tobą na kolejne 9 miesięcy[emoji3531]
Kochane wracam już z kropkiem na pokładzie,wszystko było ok,zarodek ładnie się rozmroził,lekarz pochwalił,że ładnie się przygotowałam, transfer przebiegł w spokojnej i miłej atmosferze. Po drodze zatrzymałałam się na giełdzie roślinnej i kupiłam kilka roślinek na pamiątkę,żeby jak się uda pokazać kiedyś kropkowi hi hi[emoji5][emoji8][emoji3059]
 
Kochane wracam już z kropkiem na pokładzie,wszystko było ok,zarodek ładnie się rozmroził,lekarz pochwalił,że ładnie się przygotowałam, transfer przebiegł w spokojnej i miłej atmosferze. Po drodze zatrzymałałam się na giełdzie roślinnej i kupiłam kilka roślinek na pamiątkę,żeby jak się uda pokazać kiedyś kropkowi hi hi☺😘🥰
Uważaj i dbaj o siebie teraz-pozwól się rozpieszczać i dużo odpoczywaj 😘 niech kropek wgryza się w 9mc domek ✊✊❤️❤️
No właśnie nie chcą udostępnić numeru telefonu. Powiedzieli że po zakończonym procesie zadzwonią z labu do mnie sami. Wtedy zapytam. A wizytę z lekarzem mam w pon o 16:20.
Powiedzcie mi proszę kiedy mogę się spodziewać telefonu z labu jeśli punkcję miałam we wtorek koło 9:15.
Będą dzwonić w niedzielę czy raczej w poniedziałek?
Wszystko zależy od kliniki 🤷
 
Odkładaj mi[emoji6] to co Tobie za dużo na następny poniedziałek [emoji2957]
Hej jak Wam mija sobota? Ja dziś przy okazji oddawania krwi na morfologię zrobiłam bete żeby sprawdzić czy przyrasta i się troszkę uspokoić.... No i zamiast spokoju to się teraz zastanawiam czy nie za duża jest ta beta [emoji2957][emoji2957][emoji2957] Dziś 12dpt a beta 950 co myślicie?
 
reklama
Do góry