reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane wracam już z kropkiem na pokładzie,wszystko było ok,zarodek ładnie się rozmroził,lekarz pochwalił,że ładnie się przygotowałam, transfer przebiegł w spokojnej i miłej atmosferze. Po drodze zatrzymałałam się na giełdzie roślinnej i kupiłam kilka roślinek na pamiątkę,żeby jak się uda pokazać kiedyś kropkowi hi hi☺😘🥰
✊✊
 
reklama
Kochane wracam już z kropkiem na pokładzie,wszystko było ok,zarodek ładnie się rozmroził,lekarz pochwalił,że ładnie się przygotowałam, transfer przebiegł w spokojnej i miłej atmosferze. Po drodze zatrzymałałam się na giełdzie roślinnej i kupiłam kilka roślinek na pamiątkę,żeby jak się uda pokazać kiedyś kropkowi hi hi☺😘🥰
Super, trzymam kciuki 😉❤️
 
No właśnie nie chcą udostępnić numeru telefonu. Powiedzieli że po zakończonym procesie zadzwonią z labu do mnie sami. Wtedy zapytam. A wizytę z lekarzem mam w pon o 16:20.
Powiedzcie mi proszę kiedy mogę się spodziewać telefonu z labu jeśli punkcję miałam we wtorek koło 9:15.
Będą dzwonić w niedzielę czy raczej w poniedziałek?
Do mnie dzwonili po 6 dniach
 
Kochane wracam już z kropkiem na pokładzie,wszystko było ok,zarodek ładnie się rozmroził,lekarz pochwalił,że ładnie się przygotowałam, transfer przebiegł w spokojnej i miłej atmosferze. Po drodze zatrzymałałam się na giełdzie roślinnej i kupiłam kilka roślinek na pamiątkę,żeby jak się uda pokazać kiedyś kropkowi hi hi☺😘🥰
Ja to dzisiaj z opóźnieniem Was czytam, jak to przy sobocie😁, a już tyle się zadziało 😜 no to odpoczywaj😘, życzę spokojnych dni i wiary, że będzie dobrze 💪
 
Też masz nie za duży brzuch, gdzie ten ogromny dzidziol się zmieścił? Ogromne kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i szybki powrót do formy, bo twixy nie dadzą odpocząć 😘✊✊✊
Z doswiadczenia moge juz powiedziec ,ze blizniaki sa prostrze do opanowania niz dwoje dzieci z roznica wieku.Moje sa super i w sumie bez problemowe.Od poczatku szczescie z nimi mialam🙂🙂teraz czekaja na baby😘
 
U Ciebie też zgrabny brzucho jak na 4kg dziecka ;) Dokladnie mam 18kg na plusie czego nie widać bo jestem wysoka... chyba przed ciążą musialam być dość koścista 😜 Z moim Makesem będąc dużo młodsza przytyłam uwaga 27kg! I zrzuciłam to w 4 miesiące jakimś cudem więc to chyba była woda wszędzie w moim ciele...
Ja mam 1,80 cm ...po mnie widac kazdy kg ,bo niestety stymulacje sie do tego przylozyly.Mam nadzieje ,ze z 3 dzieci zgubie to szybko🤣naiwna ja...
 
Kochane wracam już z kropkiem na pokładzie,wszystko było ok,zarodek ładnie się rozmroził,lekarz pochwalił,że ładnie się przygotowałam, transfer przebiegł w spokojnej i miłej atmosferze. Po drodze zatrzymałałam się na giełdzie roślinnej i kupiłam kilka roślinek na pamiątkę,żeby jak się uda pokazać kiedyś kropkowi hi hi☺😘🥰
Niech zostanie na 9 mc ❤️
 
reklama
Dbaj o siebie [emoji3590]
Kochane wracam już z kropkiem na pokładzie,wszystko było ok,zarodek ładnie się rozmroził,lekarz pochwalił,że ładnie się przygotowałam, transfer przebiegł w spokojnej i miłej atmosferze. Po drodze zatrzymałałam się na giełdzie roślinnej i kupiłam kilka roślinek na pamiątkę,żeby jak się uda pokazać kiedyś kropkowi hi hi[emoji5][emoji8][emoji3059]
 
Do góry