reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie np.wszystkie zapłodnione komórki pociągnęły do 3 doby i miałam 11 zarodków . Rokowało to naprawdę dobrze, niestety zarodki w 5 dobie ,a większość w 6, zaczęły się degenerować i zostały 4. U Ciebie z racji młodego wieku może być dużo lepszy końcowy wynik. U mnie jeszcze doszło nie najlepsze nasienie męża
Maskaracja właśnie obawiam się co to będzie bo u Nas nasienie też słabe 🤦‍♀️
Zaczynam rozkminiać jaki wynik będzie zadowalający a przy jakim rozkminiać kolejną stymulację? Chcemy więcej niż jedno dziecko. Podpowiecie? Poradzicie? Pewnie na poniedziałkowej wizycie już będę musiała coś wiedzieć buuu
Dziękuję za kciuki 😘
No z badaniem zarodkow to oczywiste że będzie więcej. Ja też jeszcze do tych 23100 muszę doliczyć 4000 za transfer i koszt badania zarodków. Także jeśli byłoby co badać to pewnie będzie grubo ponad 30 000 zł
No tak to właśnie jest :) zawsze coś tam trzeba doliczyć i finalnie wychodzi dużo :)
 
Maskaracja właśnie obawiam się co to będzie bo u Nas nasienie też słabe 🤦‍♀️
Zaczynam rozkminiać jaki wynik będzie zadowalający a przy jakim rozkminiać kolejną stymulację? Chcemy więcej niż jedno dziecko. Podpowiecie? Poradzicie? Pewnie na poniedziałkowej wizycie już będę musiała coś wiedzieć buuu

No tak to właśnie jest :) zawsze coś tam trzeba doliczyć i finalnie wychodzi dużo :)
A powiedz jaki jest powod badania zarodków i ile masz lat? Bo im młodsza tym teoretycznie powinno być więcej zdrowych zarodków.
 
Ja nie mam żadnego instynktu i wątpię żeby mnie później nagle olsnilo 😜. Całe życie byłam antydzieciowa i w ogóle ich nie ogarniam. To np mi, tak szkoła byłaby bardzo przydatna. Pewnie wiele dziewczyn wie jak trzymać dziecko czy wykąpać. No ja takiej wiedzy tajnej nie posiadam i byłabym wdzięczna za rady. U mnie na zadupiu nie wiem czy coś znajdę 🤦. Najwyzej będę się uczyć z YouTube 😜
Gdyby nie szkoła rodzenia to bym nawet nie wiedziała gdzie jest przód pieluchy a gdzie tył😁 fajna sprawa. Mój trochę przysypiał na zajęciach, ale też się dużo dowiedział.
 
Maskaracja właśnie obawiam się co to będzie bo u Nas nasienie też słabe 🤦‍♀️
Zaczynam rozkminiać jaki wynik będzie zadowalający a przy jakim rozkminiać kolejną stymulację? Chcemy więcej niż jedno dziecko. Podpowiecie? Poradzicie? Pewnie na poniedziałkowej wizycie już będę musiała coś wiedzieć buuu

No tak to właśnie jest :) zawsze coś tam trzeba doliczyć i finalnie wychodzi dużo :)
Wiesz co, najpierw musisz znać liczbę blastocyst, podejrzewam, że z racji młodego wieku ponad połowa będzie zdrowa. Teraz pytanie do Ciebie, ile chcesz mieć zdrowych zarodków?
 
reklama
Do góry