reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja bardzo dużo nauczyłam się z YT i kont na IG. Nie chodziłam do szkoły rodzenia, a naprawdę dużo dowiedziałam się z internetu. Nawet otrzymałam pochwalę za poprawne podnoszenie dziecka. 😁 Dlatego może mój instynkt i szukanie wiedzy tak mnie odrzucało od szkoły rodzenia.
U mnie siostry i wszystkie koleżanki dookoła mają dzieci więc od razu do nich i będę waliła z pytaniami 😁
 
reklama
Hehe u mnie to samo 🙈😂 tym bardziej ze no wszyscy z takich bliższych znajomych maja już dzieci szkolne …, w rodzinie większość kuzynów dzieci nie ma pomimo wieku … nie ma nawet u kogo podpatrzeć . U mnie ten plus ze od początku wiedziałam gdzie chce rodzic . Raz szpital mam na wyciągnięcie ręki - może z 2km , obcykany mam bo leżałam na jesień w tamtym roku 1,5 miesiąca wiec i lekarzy i położnych dobrze poznałam i wiem kto i jakim ciulem jest 🙈😂. 3 pracuje tam moja gin prowadząca wiec dla mnie to tez jakiś plus . No i właśnie tak od głosu do głosu doszłam do tej szkoły . Popytaj bo wiem ze dużo szpitali ma właśnie takie zajęcia gdzie położna szkoli rodziców - napewno nie zaszkodzi 💪.
Ja chyba pójdę z ciekawości do tej szkoły rodzenia.😉
 
To znaczy odpowiedzieli: najlepszej hahaha [emoji2370] powiedzieli że ma regelrechte Entwicklung i lepiej być nie może. Ale jak u was klasy a, b, c i numerki to nie miałam.
Tak on jest Niemcem i ich kraj jest najlepszy, a wszystkie inne to trzeci świat [emoji2358]
Imsi też raczej mało prawdopodobne, a jak już to klinika z dupy. Famsi nigdy nie słyszeli [emoji2370]
Moj tez niemiec,na szczescie reformowalny i otwarty na swiat Mysle,ze jakbys go raz do Pragi zaciagnela,to by juz tak nie pierd....ł.Kliniki maja rowniez opcje pierwsze rozmowy przez Skype.Ze pol niemiec tam jezdzi ,mowia perfekt po niemiecku Z drugiej strony,nie chodzi o psa a o dziecko i powinien troche swoje ego nagiac.Zeby jego niemiecka zajebistosc zostala w genach dalej przekazana🤣🤣🤣
 
Ja chyba pójdę z ciekawości do tej szkoły rodzenia.😉
Wiesz ja myśle ze zaszkodzić nie zaszkodzi …
I tak jak wspomniałam fajnie żeby mężczyzna tez się zaangażował a nie bał się czegokolwiek przy dziecku zrobić bo będzie się bal ze coś mu może zrobić - myśle ze to doda odwagi nam obojgu ❤️
 
Moj tez niemiec,na szczescie reformowalny i otwarty na swiat Mysle,ze jakbys go raz do Pragi zaciagnela,to by juz tak nie pierd....ł.Kliniki maja rowniez opcje pierwsze rozmowy przez Skype.Ze pol niemiec tam jezdzi ,mowia perfekt po niemiecku Z drugiej strony,nie chodzi o psa a o dziecko i powinien troche swoje ego nagiac.Zeby jego niemiecka zajebistosc zostala w genach dalej przekazana[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
To do której polecasz uderzać ?
Kuwa jakis plan B muszę mieć bo zejdę [emoji28]
 
reklama
To do której polecasz uderzać ?
Kuwa jakis plan B muszę mieć bo zejdę [emoji28]
Bym ci moja polecila,ale tam sie cos niedobrego dzieje pod wzgledem wymiany personelu,lekarzy.Nie wiem o co chodzi,ale na mine cie nie bede wbijac.


Ta klinika ma w tej chwili bardzo dobra passe.Wogole w Pradze jest ich mnostwo.
 
Do góry