reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gratulacje [emoji123] wydaje mi się, że taka wysoka beta nie zwiastuje pustego jaja. Miałaś wówczas też taką wysoką betę?
Robiłam betę co dwa dni od cztery razy do 12dpt wartości były niższe ale przyrost prawidłowy 8dpt miałam coś koło 130 Lekarz mi stwierdził że pewnie zarodek był niepoprawny genetycznie [emoji1745][emoji1745] ale nie robiłam badań więc nie wiadomo [emoji1745][emoji1745][emoji1745]
 
Robiłam betę co dwa dni od cztery razy do 12dpt wartości były niższe ale przyrost prawidłowy 8dpt miałam coś koło 130 Lekarz mi stwierdził że pewnie zarodek był niepoprawny genetycznie [emoji1745][emoji1745] ale nie robiłam badań więc nie wiadomo [emoji1745][emoji1745][emoji1745]
Tym razem będzie pięknie ❤️😃 przesyłamy pozytywną energię 😉
 
Dziękuję za kciuki 😘
No z badaniem zarodkow to oczywiste że będzie więcej. Ja też jeszcze do tych 23100 muszę doliczyć 4000 za transfer i koszt badania zarodków. Także jeśli byłoby co badać to pewnie będzie grubo ponad 30 000 zł
To z tego co mi na maila wysłali to raczej nie wyjdzie mi mniej ale to głównie zależy od tego ile zarodków będę badać. Podobno na dzień dzisiejszy z 11, 9 zapłodniło się dobrze. Ale pewnie jeszcze będą odpadać tak?
A za Ciebie trzymam kciuki ✊✊
 
Więc sprawa wyglądała tak: we wtorek rano miałam się udać na planowe przyjęcie. Otóż wody odeszły mi w poniedziałek o 23😱 mój mąż przerażony i co teraz?! Spokojnie dokończyłem pakować torbę i ruszyliśmy na IP. Oczywiście na izbę wparowałam z mokrymi gatkami bo cieklo że mnie niesamowicie. A na izbie to mieli czas. Zanim mnie zbadał lekarz minęło ok 40 min, później ktg następne 40 min. Poczym stwierdzili, że przyjmują mnie na porodówkę bo mam regularne skurcze ale rozwarcia brak. I tak ba sali porodowej przeleżałam z mężem do rana i ..... o 10.15 przez cc urodził się nasz synek Aleksander 🥰

Brzuszek zwolniony, Olek urodzony 24.08.

Trzymamy za prztszle mamy kciuki 😊😊😊😊

Gratulacje 😘 Niech się zdrowo chowa 😘
 
reklama
Bym ci moja polecila,ale tam sie cos niedobrego dzieje pod wzgledem wymiany personelu,lekarzy.Nie wiem o co chodzi,ale na mine cie nie bede wbijac.


Ta klinika ma w tej chwili bardzo dobra passe.Wogole w Pradze jest ich mnostwo.
Dziękuję [emoji8]
 
Do góry