reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Od terminu miesiączki, tak jak naturalną. Chociaż kiedyś z ciekawości liczyłam na jakiej stronie internetowej termin porodu i z terminu miesiączki i z terminu transferu wyszła mi taka sama data 🙂
Niestety mam umowę na czas określony a wg przepisów jeżeli nie będę w 3 miesiącu ciąży to nie przedłuża mi jej automatycznie do terminu porodu. Umowa kończy mi się pod koniec października a transfer miałam 12.08 natomiast ostatnia miesiączkę 25.07 dlatego właśnie się zastanawiam ;)
 
reklama
właśnie czytam ze diostinex jest lepszy niż bromergan, no prolaktyny mi wyszło raz 850..a norma w moim lbie jest 350, do tej pory lekarz uważał że przy invitro to go prolaktyna nie interesuje ale chyba jednak ma cos na znaczeniu
Dostinex jest super lekiem ...żadnych objawów ...no tylko to że 8 taletek kosztuje u Mnie w aptece 120 zł
Ja biorę pół na tydzień a moja prolaktyna na początku wynosiła 1300 gdzie norma to coś koło 400 ok obecnie 65
Hmmm czy ma znaczenie to w ivf ...mi lekarz mówił że muszą być wyniki w granicach normy
Bo za wysoka blokuje przysadkę
Ale ile w tym prawdy 🤔
Wiem że zapomniał mi dr powiedzieć że mam odstawić po Et i brałam 😭😭😭
 
Mi właśnie powiedział że nie odgrywa aż tak ważnej roli jak w staraniach naturalnych [emoji134]
właśnie czytam ze diostinex jest lepszy niż bromergan, no prolaktyny mi wyszło raz 850..a norma w moim lbie jest 350, do tej pory lekarz uważał że przy invitro to go prolaktyna nie interesuje ale chyba jednak ma cos na znaczeniu
 
właśnie czytam ze diostinex jest lepszy niż bromergan, no prolaktyny mi wyszło raz 850..a norma w moim lbie jest 350, do tej pory lekarz uważał że przy invitro to go prolaktyna nie interesuje ale chyba jednak ma cos na znaczeniu
Moi lekarze też twierdzili, że do in vitro prolaktyna nie ma znaczenia i też nigdy nic nie miałam ☹️
 
reklama
Dziewczyny czy jeśli o 8:30 mam pobranie komórek to na drugi dzień o 5:30 będę mogła iść do pracy na 12 h? Czy raczej wypiszą mi L4?
L4 wypisza Ci jak tylko będziesz chciec. Ja na Twoim miejscu bym brala. Ja cale 3 dni lezalam bo bolaly mnie jajniki i nawet ciezko mi sie zalatwialo w ubikacji. Nie wiem czy wytrzymasz 12 h. Chyba, ze Twoja praca jest bardzo komfortowa.
 
Do góry