reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, ja dziś miałam prenatalne. Nawet przez te nerwy forum nie mogłam czytać bo taka zesrana byłam. Ale pomimo moich obaw, jest wszystko w porządku ❤️. Lekarz zapewnia że jest bardzo dobrze. Tylko na wyniki krwi mam czekać aż 10 dni 😱.
No i kuwa chyba chlopaczysko będzie 🤦🥴❤️❤️. Mówię o męża, że albo on chowa albo okno życia 😂. Trochę ze mnie ciśnienie zeszło i dziś powiedziałam już drugiej osobie o ciąży 😜. Szaleństwo😜
A pamiętasz, jak zapytałam co jeśli będzie ptaszek??? Ciekawe, może wykrakałam 🤣🤣🤣
Coś czułam w kościach, że będzie mały Placek 😁 Jakby coś, to mogę przygarnąć 😉
Ps. Czyli co, będzie Marianek?
 
reklama
A pamiętasz, jak zapytałam co jeśli będzie ptaszek??? Ciekawe, może wykrakałam 🤣🤣🤣
Coś czułam w kościach, że będzie mały Placek 😁 Jakby coś, to mogę przygarnąć 😉
Nie ma 😜. Już mąż go sobie zaklepał😜. To ciągle jest mega dziwne że się udało 🤔. No nigdy bym tego o sobie nie pomyślała. W innych się wierzy a w siebie nie 🥴
 
[emoji3590]
Dziewczyny, ja dziś miałam prenatalne. Nawet przez te nerwy forum nie mogłam czytać bo taka zesrana byłam. Ale pomimo moich obaw, jest wszystko w porządku [emoji3590]. Lekarz zapewnia że jest bardzo dobrze. Tylko na wyniki krwi mam czekać aż 10 dni [emoji33].
No i kuwa chyba chlopaczysko będzie [emoji1751][emoji3061][emoji3590][emoji3590]. Mówię o męża, że albo on chowa albo okno życia [emoji23]. Trochę ze mnie ciśnienie zeszło i dziś powiedziałam już drugiej osobie o ciąży [emoji12]. Szaleństwo[emoji12]
 
Dziewczyny, ja dziś miałam prenatalne. Nawet przez te nerwy forum nie mogłam czytać bo taka zesrana byłam. Ale pomimo moich obaw, jest wszystko w porządku ❤️. Lekarz zapewnia że jest bardzo dobrze. Tylko na wyniki krwi mam czekać aż 10 dni 😱.
No i kuwa chyba chlopaczysko będzie 🤦🥴❤️❤️. Mówię o męża, że albo on chowa albo okno życia 😂. Trochę ze mnie ciśnienie zeszło i dziś powiedziałam już drugiej osobie o ciąży 😜. Szaleństwo😜
Superrr 👌od początku czułam, że będzie dobrze 💪💪💪
 
reklama
Do góry