reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mała sonda dla bardziej doświadczonych: w którym tygodniu usłyszeliście serduszko? Ja mam wizytę w poniedziałek za tydzień, to będzie równe 6 + 0 według wyliczeń, jest szansa że coś usłyszę?
Chyba 7+3 , ja w bocianie, tam też tylko pokazują pękające serducho 😉
 
reklama
No ja za bardzo się z wyjazdu nie cieszę. Powinnam tam się dobrze bawić a będę musiała na siebie uważać. Zabronił mi tańczyć, skakać itp itd więc będzie wyglądało jakbym zamulała 🤦‍♀️ Zamulona świadkowa 🤷‍♀️
Ja tydzień po transferze byłam na weselu, robiłam za kierowcę, ale brykałam normalnie z mężem 😉, mówiłam że antybiotyk biorę na chorego zęba jak pytali czemu nie piję alko 🤷‍♀️
 
A powiedzcie mi dziewczyny test era pokazuje tylko w którym momencie jest okno implantacje w każdym cyklu czy tylko kolejnym bo ja mam nie regularne miesiączki więc nie wiem czy jest sens to robić
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała robiony test Era ???

@dzoanna
Hej, dzis mialam usg 36+2 i nie udało się nawet główki zmierzyć bo dziecko jest już tak nisko w kanale rodnym 😮 Waży ponad 2.8kg a cesarkę będę mieć za 2 - 2.5 tyg (w piątek mają do mnie dzwonić i podać datę) tylko czy ja wytrwam jeśli mały jest już tak nisko 😲 😱
To ładnie podskoczyl🙂ja sie ledwo turlam ,w czwartek bede wiedziala ile ten moj maly cyborg wazy,oby do piatku😉
 
@dzoanna

To ładnie podskoczyl🙂ja sie ledwo turlam ,w czwartek bede wiedziala ile ten moj maly cyborg wazy,oby do piatku😉
No tylko martwi mnie trochę że tak nisko jest.. tzn martwi mnie to czy się szybciej przez to nic nie zacznie, czy ja dotrwam te 2 max 2.5 tygodnia... Brzucha jakiegoś dużego nie mam bo jestem wysoka wiec nie widać aby brzuch się obniżył ale nie mogła na usg głowy uchwycić i wpisała że płód jest za nisko na pomiar głowy 😮 U nas w UK święto na koniec sierpnia wiec najszybciej go 31.08 wyjmą...
 
reklama
Dziewczyny proszę o podpowiedź 🙏🙏🙏w jakim dniu miałyście pierwszy monitoring stymulacji? Bo nie wiem kiedy jechać, tzn lekarz kazał pojawić się między 6 a 8 dniem. Aczkolwiek z racji tego, że przy pierwszej stymulacji nie rosły mi dobrze pęcherzyki mówiłam, że pojawię się na pewno szybciej czyli 6 dnia. No i dupa bo 6 dnia to sobota, bo dziś mam start. I teraz lepiej pojechać 5 dnia w piątek, czy 8 dnia w poniedziałek. Leki mam rozpisane na 8 dni stymulacji, dawkę 300 więc chyba dużą, więc chyba powinny mi rosnąć pęcherzyki.. Doradźcie proszę, w którym dniu pojechałybyście 🙏🙏🙏 po 4 dniach stymulacji czy po 7. chyba, że pytać lekarza 🤷‍♀️
Dopiero was doczytuję 🤦‍♀️
Ja miałam różnie ale przy dwóch stymulacjach też miałam dopiero w 8 ds. Po 4 dniach może być jeszcze ciut za wcześnie żeby zobaczyć, czy pecherzyki dobrze rosną.
 
Do góry