reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A powiedzcie mi dziewczyny test era pokazuje tylko w którym momencie jest okno implantacje w każdym cyklu czy tylko kolejnym bo ja mam nie regularne miesiączki więc nie wiem czy jest sens to robić
Pokazuje w którym momencie od owulacji czy włączeniu proga jest to tzw okno implantacyjne.. nie ma raczej limitu do kiedy to badanie jest ważne..
 
reklama
Dzieki ;) no czas najwyższy na mnie [emoji16] 2 mce odpoczywalam, teraz ruszam z kopyta! Mam tylko nadzieje ze moj lekarz wroci do Krk... bo dziś musialam jechac do Katowic na wizytę :/
No jak dwa miesiące odpoczywalaś to teraz masz dużo siły i energii to nawet widzę Katowice Ci nie straszne [emoji16][emoji16][emoji16] A tak serio to ja podziwiam że do innego miasta dojeżdżasz na wizyty bo ja to nie mogłam tego logistycznie pogodzić z pracą A raz jeden tylko byłam w Krakowie w klinice i odpuściłam [emoji2957][emoji2957][emoji2957][emoji2957]
 
Dziewczyny mała sonda dla bardziej doświadczonych: w którym tygodniu usłyszeliście serduszko? Ja mam wizytę w poniedziałek za tydzień, to będzie równe 6 + 0 według wyliczeń, jest szansa że coś usłyszę?
Ja miałam wizytę w dniu 5+4 i było pikające seruszko więc u Ciebie też na pewno też będzie. Lekarz pokazywał mi na ekranie jak robił USG.
 
No jak dwa miesiące odpoczywalaś to teraz masz dużo siły i energii to nawet widzę Katowice Ci nie straszne [emoji16][emoji16][emoji16] A tak serio to ja podziwiam że do innego miasta dojeżdżasz na wizyty bo ja to nie mogłam tego logistycznie pogodzić z pracą A raz jeden tylko byłam w Krakowie w klinice i odpuściłam [emoji2957][emoji2957][emoji2957][emoji2957]
No dzis nie bylo wyjscia 🙈 bo znow musialabym czekac mc a tego bym nie zniosla ;) pytałam lekarza czy wroci do Krk, to mowil ze nieprawdopodobniej tak wiec oby ;) jeszcze jakby nie bylo takich korkow.. ale kiepsko sie jedzie. Na szczescie bylo na 18, maz wiedzial ze musimy wiec robil za kierowce :D. Za tydzien jeszcze histero w Sosnowcu ale to wycieczka całodniowa.
Powiem Ci, ze odpoczywalam ale jak pomysle, ze to juz za mc transfer to stres mnie zjada.. za mc bede po scianach chodzic 😂
 
Hej, dzis mialam usg 36+2 i nie udało się nawet główki zmierzyć bo dziecko jest już tak nisko w kanale rodnym 😮 Waży ponad 2.8kg a cesarkę będę mieć za 2 - 2.5 tyg (w piątek mają do mnie dzwonić i podać datę) tylko czy ja wytrwam jeśli mały jest już tak nisko 😲 😱
O matko, Aduś i znowu masz stresa. Czy oni nie mogą w takiej sytuacji wyznaczyć wcześniej?? Przecież ty masz szew.
 
Dopiero was doczytuję 🤦‍♀️
Ja miałam różnie ale przy dwóch stymulacjach też miałam dopiero w 8 ds. Po 4 dniach może być jeszcze ciut za wcześnie żeby zobaczyć, czy pecherzyki dobrze rosną.
I tak zrobiłam😜, zmieniłam po południu datę wizyty na poniedziałek. Jak będą za słabo rosły to w 8 dzień zwiększy mi dawkę.
 
O matko, Aduś i znowu masz stresa. Czy oni nie mogą w takiej sytuacji wyznaczyć wcześniej?? Przecież ty masz szew.
Nie wyznaczą wcześniej bo nic się nie dzieje co zwiastowałoby poród.. za prawie 4 dni będzie ciąża donoszona a w razie skurczy lub odejścia wód szybciej mam jechać na Delivery Ward, emergency CS zrobią już po 37tc..Jak zacznie się przed zdejmą sam szew i będę czekać więc oby przeżyć te 4 dni bez przygód 😱 Podobno z obniżonym płodem można tak jeszcze się trochę bujać więc mam nadzieję że te 2 tygodnie się przebujam leżąc 😜
 
reklama
Do góry