reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No ja za bardzo się z wyjazdu nie cieszę. Powinnam tam się dobrze bawić a będę musiała na siebie uważać. Zabronił mi tańczyć, skakać itp itd więc będzie wyglądało jakbym zamulała 🤦‍♀️ Zamulona świadkowa 🤷‍♀️
Pod tym względem faktycznie lipa.... będziesz musiała mieć dobra wymówkę, że taka zamulona siedzisz i nie pijesz🤪 ból zęba, brzucha, głowy 🤔coś wymyślisz 😜
 
Dziewczyny mała sonda dla bardziej doświadczonych: w którym tygodniu usłyszeliście serduszko? Ja mam wizytę w poniedziałek za tydzień, to będzie równe 6 + 0 według wyliczeń, jest szansa że coś usłyszę?
 
Dziewczyny mała sonda dla bardziej doświadczonych: w którym tygodniu usłyszeliście serduszko? Ja mam wizytę w poniedziałek za tydzień, to będzie równe 6 + 0 według wyliczeń, jest szansa że coś usłyszę?
W Bdg w Invikcie masz? 😏 Tam nie puszczają na głos tylko zobaczysz jak pika na ekranie 😜
 
Hej, dzis mialam usg 36+2 i nie udało się nawet główki zmierzyć bo dziecko jest już tak nisko w kanale rodnym 😮 Waży ponad 2.8kg a cesarkę będę mieć za 2 - 2.5 tyg (w piątek mają do mnie dzwonić i podać datę) tylko czy ja wytrwam jeśli mały jest już tak nisko 😲 😱
 
Dziewczyny mała sonda dla bardziej doświadczonych: w którym tygodniu usłyszeliście serduszko? Ja mam wizytę w poniedziałek za tydzień, to będzie równe 6 + 0 według wyliczeń, jest szansa że coś usłyszę?
U mnie w 6+ 1 biło serduszko 😍
Usłyszałam pierwszy raz w 11 tygodniu
Powodzenia ✊🏻✊🏻✊🏻
 
reklama
Do góry