reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
I chcą mi ta biopsje robić 18 dnia cyklu A ja czytałam że powinno się ja robić w 21 dniu cyklu ja już sama nie wiem czy oni nie chcą mnie naciągnąć
 
Nie wyznaczą wcześniej bo nic się nie dzieje co zwiastowałoby poród.. za prawie 4 dni będzie ciąża donoszona a w razie skurczy lub odejścia wód szybciej mam jechać na Delivery Ward, emergency CS zrobią już po 37tc..Jak zacznie się przed zdejmą sam szew i będę czekać więc oby przeżyć te 4 dni bez przygód 😱 Podobno z obniżonym płodem można tak jeszcze się trochę bujać więc mam nadzieję że te 2 tygodnie się przebujam leżąc 😜
Oby 🙏 Zaciskaj nogi przez te dni i dużo odpoczywaj, będzie dobrze
 
Jest,jak najbardziej.Ja sie do tego testu juz przygotowywalam i wtedy lekarz juz mi mowil,ze max 3 miesiace.Musze poszukac w pol opracowaniach.
3 miesiące jest ważny test era i kosztuje 3500 tysiące to chyba nie jest możliwe przecież to się nie opłaca bo w ciągu 3 miesięcy da się zrobić tylko jeden transfer A to badanie i tak nie daje gwarancji że się powiedzie
 
Jest,jak najbardziej.Ja sie do tego testu juz przygotowywalam i wtedy lekarz juz mi mowil,ze max 3 miesiace.Musze poszukac w pol opracowaniach.
Mnie tlumaczono ze roznica to cykl sztuczny lub naturalny jedynie.. po 3 mieisacach sie okno raczej nagle nie przesunie. Pewnie są gdzieś opracowania Hiszpanów którzy wymyślili to badanie.. Ja je robilam ponad 2 lata temu to wtedy coś tam wygrzebałam w literaturze
 
reklama
Do góry