reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To znowu ja.... (siedzę na urlopie wiec mam dużo czasu żeby zadawać Wam po 1000 pytań :D ) czy to normalne że na cyklu sztucznym bez punkcji jajniki ,,ciągną"..
Też jestem na urlopie i też mam za dużo czasu na myślenie i rozkładanie wszystkiego na czynniki pierwsze [emoji2957][emoji2957][emoji2957][emoji2957] Po ostatnim transferze na cyklu sztucznym też czułam jajniki, transfer był udany niestety skończyło się pustym jajem [emoji1745]
 
Melduję się po wizycie. Z dzidzią wszystko dobrze. Nie chciałam znać płci, ale jednak dzisiaj powiedziałam, że chcę jak zobaczyłam, że wszystko ok i na 99% będzie córka! Cóż za zdziwienie miałam, bo przeczucie mówiło mi, że chłopiec, aczkolwiek to dla mnie nie ma znaczenia ważne aby zdrowe. Kolejne badanie połówkowe 16 września. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny![emoji3531]
 
Melduję się po wizycie. Z dzidzią wszystko dobrze. Nie chciałam znać płci, ale jednak dzisiaj powiedziałam, że chcę jak zobaczyłam, że wszystko ok i na 99% będzie córka! Cóż za zdziwienie miałam, bo przeczucie mówiło mi, że chłopiec, aczkolwiek to dla mnie nie ma znaczenia ważne aby zdrowe. Kolejne badanie połówkowe 16 września. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny![emoji3531]
Super, będzie mała księżniczka ❤️❤️❤️
oooo to połówkowe mamy w tym samym dniu 🤪🥰 @Evela.6 możesz nas tam wklepać w kalendarz 😊😘
 
reklama
Ojej jak super słodziutka różowiótka pachnąca oliwka Biedroneczka będzie [emoji221][emoji3531][emoji8]
Melduję się po wizycie. Z dzidzią wszystko dobrze. Nie chciałam znać płci, ale jednak dzisiaj powiedziałam, że chcę jak zobaczyłam, że wszystko ok i na 99% będzie córka! Cóż za zdziwienie miałam, bo przeczucie mówiło mi, że chłopiec, aczkolwiek to dla mnie nie ma znaczenia ważne aby zdrowe. Kolejne badanie połówkowe 16 września. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny![emoji3531]
 
Do góry