reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jaki powinien być progesteron? Transfer miałam na cyklu naturalnym, dwa zarodki 3dniowe.
10dpt - Hcg 75,05, prog 22,1
12dpt- Hcg 215, prog 24,8
14dpt- Hcg 515, prog 20,5
Progesteron masz w normie 😀 z tego co wiem to lubi też skakać trochę, ja miałam tydzień temu 38 a dziś 16. I lekarz mówi że też jest ok aczkolwiek zwiększył mi dawkę luteiny.
 
reklama
W pracy nie. Ale w domu miałam teraz takie generalne porządki i się trochę chyba za bardzo obciążyłam. A w weekend jest wyjazd który organizuję bo jest to wyjazd panieńsko kawalerski gdzie jestem świadkową. Najgorsze że musze porobić zakupy, ozdobić wszystko itp itd a jeszcze to wyjazd 6 h od mojego miejsca zamieszkania. Wszystko się źle złożyło ale kto mógł przewidzieć 🤷‍♀️ Wyjazd jest od soboty do poniedzialku a ja w niedziele w nocy musze wracac bo lekarz powiedzial ze jak nie bedzie w pon pobrania komorek to bedzie kontrola usg wiec tak czy tak musze byc juz w domu.
Przynajmniej nie będziesz miała czasu myśleć o efektach stymulacji 😜ja przy pierwszej stymulacji przemeczalam się trochę , wymyśliłam sobie porządki w domu, no i chodziłam na długie spacery z psem ale do czasu bo już 10 dnia siadłam na dupie tak mnie bolały jajniki 😒teraz nie planuje żadnych cięższych prac w domu i siedzę na 4 literach bo mam urlop jeszcze tydzień😁
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała podczas stymulacji krwawienie? Wzięłam do tej pory 3 dawki po 300 jednostek Menopuru i dziś w dzień miałam zawroty głowy a przed chwilą poleciała krew.
Ja nie miałam krwawienia. Najlepiej skonsultuj z lekarzem bo to może być nic groźnego a zawsze warto mieć spokojną głowę niż sobie coś wmawiać.
 
Dziewczynki troszkę z innej beczki coś mnie chyba ugryzło pod kolanem i mam taki plac czerwony mam nadzieję że to nie kleszcz ani mnie to nie boli ani nie swędzi ale spore te koło czerwone . Pije wapno i smaruje entilem na ukąszenia . Dzwoniłam do przychodni ale rodzinny ma dopiero jutro miejsce [emoji134]ale z drugiej strony boje się żeby nie wje..B..ał mi antybiotyku bo boje się że mi transfer przełożą [emoji17]co myślicie ,?
Jeżeli dostaniesz antybiotyk to na pewno przełożą na kolejny cykl transfer ale może samo przejdzie po wapnie i maści [emoji1745][emoji1745]
 
reklama
To znowu ja.... (siedzę na urlopie wiec mam dużo czasu żeby zadawać Wam po 1000 pytań :D ) czy to normalne że na cyklu sztucznym bez punkcji jajniki ,,ciągną"..
 
Do góry