reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeszcze nie znam konkretnej daty ale napewno jakoś w przyszłym tyg.

Ja też nie pytałam ale jak na mnie wyjątkowo powolnie to endo rośnie tym razem i aż doktor się zdziwiła. Dostałam znów Viagre dopochwowo żeby je trochę rozruszać.
Nie chcesz sprobowac na cyklu naturalnym? ja sobie tak mysle ze skoro zachodzilas w ciaze naturalnie to moze trzeba zaufac cialu? ja dlatego sie zdecydowalam wlasnie na naturalny, ale to tylko moja taka teoria.
 
reklama
Nawet nie wiedziałam, ale dla świętego spokoju napisz do nich. Ja dziś zaczynam, małpiszon przeszedł w terminie ale w sobotę wieczorem i nie liczyłam już tego dnia więc startuje z opóźnieniem, ale czekaj dogonię Cię 😜
Nieustannie trzymam kciuki za Ciebie! Dobrze że startujesz ✊✊ odpisali mi z kliniki że tak może się dziać niestety i żebym odpoczywała. A ja mam najgorszy tydzień ever przed sobą 🙈
 
Dziewczynki troszkę z innej beczki coś mnie chyba ugryzło pod kolanem i mam taki plac czerwony mam nadzieję że to nie kleszcz ani mnie to nie boli ani nie swędzi ale spore te koło czerwone . Pije wapno i smaruje entilem na ukąszenia . Dzwoniłam do przychodni ale rodzinny ma dopiero jutro miejsce [emoji134]ale z drugiej strony boje się żeby nie wje..B..ał mi antybiotyku bo boje się że mi transfer przełożą [emoji17]co myślicie ,?
Jak duże koło czerwone to meszka.. steryd miejscowo i pomoże
 
Ale chyba ciężko fizycznie nie pracujesz?
W pracy nie. Ale w domu miałam teraz takie generalne porządki i się trochę chyba za bardzo obciążyłam. A w weekend jest wyjazd który organizuję bo jest to wyjazd panieńsko kawalerski gdzie jestem świadkową. Najgorsze że musze porobić zakupy, ozdobić wszystko itp itd a jeszcze to wyjazd 6 h od mojego miejsca zamieszkania. Wszystko się źle złożyło ale kto mógł przewidzieć 🤷‍♀️ Wyjazd jest od soboty do poniedzialku a ja w niedziele w nocy musze wracac bo lekarz powiedzial ze jak nie bedzie w pon pobrania komorek to bedzie kontrola usg wiec tak czy tak musze byc juz w domu.
 
reklama

Załączniki

  • 20210810_075102.jpg
    20210810_075102.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 132
Do góry