reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana ja też miałam praktycznie codziennie plamienia, czasem podbarwianie krwią nie wiadomo z jakich przyczyn a z dzidziusiem było wszystko okej. Jakoś po 12 tygodniu minęło wszystko. Jak Cię to uspokoi to pojedź do lekarza na usg[emoji3531]
Kurde to jest dziwne leciało mi z krwiaka 1 lipca i dwa dni po a teraz znowu w niedziele i dziś :(
 
Cześć kochane :) ja już po wizycie. Pani doktor bardzo mila, tylko trochę mnie martwi ze brak opinii na jej temat chyba nowa jest. Ogólnie masa badań zlecona, badanie ginekologiczne mimo miesiączki powiedziała ze wszystko jest bardzo dobrze ze normalnie pobierają 6 komórek ale u mnie będzie prawdopodobnie dwa razy tyle. Dała nam 50% szans za pierwszym razem i jeżeli nie będzie niespodzianek z badaniami to stymulacja przy kolejnym cyklu jeżeli będą wyniki badań i kolejny miesiąc pierwszy transfer :) a jak wy kochane ? Całuje wszystkie 🥰
 
reklama
Dziewczynki kochane powiedzcie proszę ile dni trwały wasze stymulacje i czy ten ostatni zastrzyk typu Ovitrelle brałyscie ostatniego dnia razem z waszym lekiem do stymulacji (np. Menopurem) czy dopiero kolejnego dnia??
Nie wiem czy zrozumiale to napisałam 🤔
Jeśli np wasza stymulacja trwała 10 dni to czy ten ostatni zastrzyk brałyscie właśnie tego 10 dnia czy 11?
Bo ja podczas swoich stymulacji brałam np menopur rano a Ovitrelle ostatniego dnia wieczorem. Zastanawiam się, jak to zazwyczaj robi się w Polsce.
Chyba podejdę do stymulacji ostatniej szansy i próbuję to jakoś zaplanować 🙄
 
Do góry