reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak nasz doktorek będzie mi kazał odczekać 1 cykl po stymulacji, a pewnie tak, to będę miała transfer w podobnym terminie co Ty 😉
Oooo proszę to jednak jest szansa 😍😍😍😍 ja tam głęboko wierzę że mój transfer w październiku się odbędzie ... Na tą chwilę jest taka szansa ... Na razie do 8 muszę żyć w niepewności. .. 🙈 jadę pić drinki z pomarańczą póki mogę 🙈🤣🤣🤣🤣 więc na razie odpoczywam 🙈
 
Dziewczyny ja oszaleje, znowu dzisiaj śluz podbarwiony krwią taką pomarańczową :( ja już nie wiem co mam myśleć... 😖 Najpierw mnie zemdliło, później sraczka i ten śluz z pomarańczową krwią i to drugi raz już taka sama sytuacja. Byłam na IP w niedziele i niby okej... Jestem w trakcie odstawiania proga myślicie że to przez to? Obecnie 12 tc. Ja miałam krwiaka który się wchłonął podobno bo najpierw mi pękł i miałam mega mega krwawienie...
 
Kochana moja koleżanka której nie ma na forum od potwierdzenia bety cały czas krwawi a nie plami i też jest po in vitro . Lekarz powiedział że wszystko z dzidzia ok i ma się oszczedzac i więcej leżeć . Także myślę że u Ciebie też w porządku tym bardziej że byłaś na IP . Wiem łatwo mówić jak nie jest się w takiej sytuacji ale musi być dobrze [emoji3531] ja po transferze czekając na betę też oglądałam papier z każdej strony [emoji17]a Ty masz już kropusia który jest silny [emoji3590]
Dziewczyny ja oszaleje, znowu dzisiaj śluz podbarwiony krwią taką pomarańczową :( ja już nie wiem co mam myśleć... [emoji37] Najpierw mnie zemdliło, później sraczka i ten śluz z pomarańczową krwią i to drugi raz już taka sama sytuacja. Byłam na IP w niedziele i niby okej... Jestem w trakcie odstawiania proga myślicie że to przez to? Obecnie 12 tc. Ja miałam krwiaka który się wchłonął podobno bo najpierw mi pękł i miałam mega mega krwawienie...
 
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy ... Seriooo bo już nie wiem gdzie iść ...
Mianowicie chodzi mi o to że od czasu jak poroniłam e październiku bardzo boli mnie kość ogonowa przy dłuższym siedzeniu ... Teraz np. jestem w fryzjera i chwilę siedziałam na niewygodnym fotelu ( był twardy ) i już odczuwam ból ... Niby jestem umówiona na RTG ale czy to coś pokaże ... Jutro czeka mnie długa podróż i aż się boje jak będę później funkcjonować 😭😭😭😭😭😭 bo to chyba raczej nie jest normalne ... Nic oprócz tej kości mi nie dolega 😔😔😔
 
reklama
Dziewczyny ja oszaleje, znowu dzisiaj śluz podbarwiony krwią taką pomarańczową :( ja już nie wiem co mam myśleć... [emoji37] Najpierw mnie zemdliło, później sraczka i ten śluz z pomarańczową krwią i to drugi raz już taka sama sytuacja. Byłam na IP w niedziele i niby okej... Jestem w trakcie odstawiania proga myślicie że to przez to? Obecnie 12 tc. Ja miałam krwiaka który się wchłonął podobno bo najpierw mi pękł i miałam mega mega krwawienie...
Kochana ja też miałam praktycznie codziennie plamienia, czasem podbarwianie krwią nie wiadomo z jakich przyczyn a z dzidziusiem było wszystko okej. Jakoś po 12 tygodniu minęło wszystko. Jak Cię to uspokoi to pojedź do lekarza na usg[emoji3531]
 
Do góry