reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, żyję, żyję. Rzadziej wchodzę, bo nie chcę nic czytać i się nakręcać bo na łeb dostaję. Czuję się bardzo dobrze i nie mam żadnych objawów ciąży. Do pracy normalnie chodzę.
Ostatnio patrzalam na te grupę lutową, ale tam widzę że jakaś prywata będzie. A ja się tam raczej nie nadaję. I jeszcze jakieś wymuszanie postów, bo jak nic się nie będzie pisać to cię wywalą 🤦. Dziwne... Żeby nie napisać że poje.bane🤦
A ty jak się czujesz?
Kwestia na kogo się w takiej grupie trafi ja jestem na majowych tutaj i na fb i piszemy z dziewczynami od dawna i to o takich sprawach gdzie jednak lepiej, że nie są dostępne dla ogółu, dużo o dzieciach a dzieci są różne i chorowite i z problemami więc dziewczyny z doświadczeniem bardzo się przydają zanim się poleci do lekarza, wcześniej o porodach, różnych poradach co kupić co komu się wcześniej sprawdziło co nie. Polecam dołączyć do takiej grupy, jak będzie słabo to dasz sobie spokój.
 
Kurde widzę, że te prywatne grupy to teraz na porządku dziennym...nie rozumiem w jakim celu ale może jakieś poważne tajemnice są tam zdradzane [emoji85]

Fajnie Fredka, że ciąża Ci nie dokucza! Oby tak dalej [emoji3590]
Tajemnice to może nie są, ale na majowej jest nas mało (na fb wiecej)bo sporo osób zrezygnowało naprawdę się wspieramy dobrym słowem i radami a są tematy które chcemy na szybko obgadać jeszcze przed lekarzem to po co ktoś "obcy" ma czytać czy oglądać jak goi się rana po cc czy jak dziecko czuje się po operacji.
 
No to jedziemy na tym samym wózku, a Ty jakiego masz dużego?
tez okolo 1cm, powiem Ci ze ja sie boje tam cos cudowac, tak jak dziewczyny tu pisza mam nadzieje ze nie przeszkodzi to, ja sie bardziej stresuje moim endometrium bo mam cienkie, dostalam plasty z estradiolem plys pije wino codziennie bo na wakacjach jestem, mam nadzieje ze to pomoze i da sie transferowac
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie proszę, dostałam leki do stymulacji ovaleap 225 i 75 j. m czyli łącznie 300 i to jest do pierwszej części akcji hodowli jajek. Czy jest to średnia dawka czy duża? Nie znam się kompletnie, a chciałabym wiedzieć z czym się pcham 🤦‍♀️strat chyba będzie w niedzielę 😳
 
Do góry