reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem po wizycie ale trochę załamana 😪😪😪 lekarz wykrył u mnie mięśniaka 1cm. Do stymulacji nie ma przeciwskazań, rozpisał mi leki ale po podaniu tych hormonów to ***** może urosnąć. Boje się, że będzie czekał mnie zabieg. Czy miał ktoś z Was mięśniaki i usuwał je? Szczerze to mam ochotę pizdnąć tym wszystkim 😟 przywiozłam ze sobą reklamówkę leków do stymulacji, ale nawet nie wiem jakie przytargałam bo w uszach dzwoni mi inf. Mięśniak! Mięśniak! 😩
Spokojnie ja z mięśniakiem 4 cm zaszłam w ciąże I nie jednym. A jeżeli on jest na ściance macicy to raczej bym nie usuwała bo będzie macica cięta a to jeszcze gorzej. Moje przy stymulacji nic nie urosly. Brała też leki żeby je zmniejszyć efekt jak na wydana kasę był mały. A po ciąży okazało się że się same zmniejszyły i ten największy ma 1 cm
 
Spokojnie ja z mięśniakiem 4 cm zaszłam w ciąże I nie jednym. A jeżeli on jest na ściance macicy to raczej bym nie usuwała bo będzie macica cięta a to jeszcze gorzej. Moje przy stymulacji nic nie urosly. Brała też leki żeby je zmniejszyć efekt jak na wydana kasę był mały. A po ciąży okazało się że się same zmniejszyły i ten największy ma 1 cm
Ok, dziękuję za inf. 💛Mam nadzieję, że zdążę z ciąża zanim to dziadostwo urośnie 😳
 
Spokojnie ja z mięśniakiem 4 cm zaszłam w ciąże I nie jednym. A jeżeli on jest na ściance macicy to raczej bym nie usuwała bo będzie macica cięta a to jeszcze gorzej. Moje przy stymulacji nic nie urosly. Brała też leki żeby je zmniejszyć efekt jak na wydana kasę był mały. A po ciąży okazało się że się same zmniejszyły i ten największy ma 1 cm
W Bocianie dr M. zdecydowanie mnie opierniczył , natomiast dr P. przystał na moją propozycję i działaliśmy pomimo mięśniaka. Sorry ale operacja z otwieraniem macicy w wieku 39 lat nie napawała mnie optymizmem. W ciąży nie przeszkadzał ani nie zrobił się jakiś mega wielki. Mój mięśniak jest w śluzówce więc może oddziaływać na endometrium. Z drugiej strony był tak mały że naprawdę trzeba mieć pecha.
 
reklama
Do góry