reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Fredka a jak tam u ciebie już widać trochę brzuszek czy jeszcze jesteś w trybie nico gnito ??? 😎😎😎
No właśnie widać 🤔. Mogę to widzieć tak wcześnie? Ciągle zastanawiam czy to te wzdęcia czy już ciąża 🤔. W robocie noszę bardziej luźne sukienki i luźne bluzki. Dżinsy zaczynają mnie już cisnąć 😜
 
reklama
Hej Dziewczynki🤗Ja też już po wizycie. Lekarz określił ciążę jako 6 tydzień a bliżej powie mi na kolejnej wizycie 11 września jaki jest termin. Ale co najważniejsze....zarodek w macicy z bijącym serduszkiem❤️❤️❤️No i jest jedno🙃Umarłam ze szczęścia. Jak ja bym chciała żeby każda z Nas takie szczęście miała ❤️Tego Wam życzę ❤️
 
Dziewczyny jestem po wizycie ale trochę załamana 😪😪😪 lekarz wykrył u mnie mięśniaka 1cm. Do stymulacji nie ma przeciwskazań, rozpisał mi leki ale po podaniu tych hormonów to ***** może urosnąć. Boje się, że będzie czekał mnie zabieg. Czy miał ktoś z Was mięśniaki i usuwał je? Szczerze to mam ochotę pizdnąć tym wszystkim 😟 przywiozłam ze sobą reklamówkę leków do stymulacji, ale nawet nie wiem jakie przytargałam bo w uszach dzwoni mi inf. Mięśniak! Mięśniak! 😩
O ile dobrze pamiętam to chyba Dagler ma mięśniaka 9cm i jest po prenatalnych ❤️
 
Odważna jesteś 💪 no właśnie, nie zapytałam o rodzaj mięśniaka i lokalizację, wiem tylko tyle, że jak nie u rośnie zbytnio przed ciąża to raczej nie powinien przeszkadzać dzidzi, bo w ciąży na pewno powiększy się . Następnym razem dopytam się gdzie ten ciul jest 😡 a jak otwierają macice i zszywają to pewnie z pół roku nie wolno zachodzić w ciążę, wiesz coś na ten temat?
Bardziej chodzi o jego rodzaj. Ja mam paskudnego w śluzówce, rośnie do macicy.
 
reklama
Do góry