reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam wszystkich. Byłam wczoraj na Usg i niestety jeden maluszek nie przetrwał za to ten drugi czuje sie świetnie ale troche mi szkoda bo mialam miec dwójeczkę.:crazy:
 
reklama
Hej dziewczyny

Od dzisiaj siedzę w kuchni i przygotowuję świąteczne potrawy, na forum wejdę tylko z doskoku w związku z czym chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne:


Beczy w trawie baraneczek
nawołując w niebogłosy:
Życzę zdrowia i radości
Wam z okazji Wielkiej Nocy
I dyngusa mokrutkiego
By Wam szczęście dopisało
By rodzinne były święta
By wam nic nie brakowało
.

życzę Wam również spełnienia tego najważniejszego marzenia "Bycia mamą" takich ślicznych kurczaczków


536264_122739267914849_377985410_n.jpg
 
Ostatnia edycja:
wesołego aleluja dla wszyskich .
Gosia jedno zdrowe to i tak cudowny wynik:))
Malinustrzymam kciuki&&&&
dziewczyny miałam być twarda i nie robić sikancow ale się zlamalam i zrobiłam dzisiaj 9 dpt i coś się maluje, to znaczy zaczyna być widać druga kreskę a raczej jej cień :) nie chce się cieszyć za wcześnie . Co o tym myślicie ?
 
Gosia faktyczne skoda, ale ważne że drugi jest i zostanie w brzuszku już przez kolejne 8 miesięcy:tak::tak::tak:

Jogo j bym natychmist leciala na betę:):)


nOA DO MNIE DZWONIŁ DOKTOR...MYŚLAŁAM, ŻE DŁUŻEJ BĘDĘ CZEKAC...ALE DOSTALAM NAJLEPSZĄ WIADOMOŚC WSZYSTKIE Z MOICH 20 POBRANYCH KOMÓREK SIĘ ZAPŁODNIŁY:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Jutro o 9.30 mam być w klinice i w sumie wtedy zapadnie decyzja czy transfer będzie właśnie jutro czy dopiero we wtorek...nie wiem od czego to zalezy, ale godzę się już na wszystko....fajne uczucie mają świadomośc, że 20 komoreczek tam rośnie i się rozwija:-D:-D:-D:-D
 
Gosia szkoda wielka że jeden maluszek odszedł ale dobrze że drugi ładnie i zdrowo się rozwija:tak:.
Ikasia na to poszalałaś, gratulacje. Ale kiedy ty urodzisz 20 dzieciaczków:szok:. Najbliższe 20 lat będziesz w ciązy:-D.
 
reklama
Do góry