reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Asia_77 - nie słyszałam o zastrzeżeniach odnośnie leków przeciwbólowych w trakcie stymulacji. Więc raczej można. A jeżeli chodzi o dawki leków to jeżeli masz dobre AMH to wcale nie musisz mieć dużych dawek leków, żeby mieć dobre wyniki w jajkobraniu.
 
reklama
SPOKOJNEJ NOCY.JPG

dobranoc wszystkim
:-)
 

Załączniki

  • SPOKOJNEJ NOCY.JPG
    SPOKOJNEJ NOCY.JPG
    42,1 KB · Wyświetleń: 28
Śpijcie smacznie śpijcie.

Ja przynajmniej mogę teraz trochę nadrobić przygotowania na święta :-). Serniki właśnie się pieczą, pulpeciki gotowe, bigosik też, zaraz biorę się za babeczki. A popołudniu do pracy, tylko jeszcze muszę skombinować jakieś zapałki do podparcia powiek :-D.
 
7 marzec Asia_77 ​wizyta przed owocną stymulacją
28 marzec masia123 - wizyta przed owocną stymulacją
28 marzec lulin - udany criotransfer!
28 marzec -lkasia-UDANE WIELKANOCNE JAJKOBRANIE:):):)
28 marzec - yplocka1 - II weryfikacja - 7 dpt
29 marzec Malinuś udane crio!
30marzec -lkasia--udany wielkanocny transfer:)
Marzec Kamryn owocna stymulacja
Marzec Darii
owocna stymulacja
02 kwiecień Kinga_1 wizyta i planowanie udanego IVF
02 kwietnia Molla ogromna beta
02 kwietnia hope71 pozytywna wysoka beta!!!
02 kwietnia Aneszka81 podgladanie dorodnych pecherzykow ;)
02 kwietnia - yplocka1 - III weryfikacja - 12 dpt
03 kwietniaLawendowy Sen - wizyta przed udanym IVF
03 kwietnia dagnes78 wizyta przed udanym crio
03 kwietnia avocado - słuchamy serduszka
03 kwietnia hola - jeszcze raz
podglądamy dwa pęcherzyki:))))
04 kwietnia
Sylwia1985 - wizyta przed udanym crio
08 kwietnia Roxii pierwsze poglądanie zdrowego maluszka
18 kwiecien - Agapl - podgladamy zdrowego maluszka
kwiecień Asia_77 ​owocna stymulacja
kwiecień Martka udane crio
kwiecień
TeQuila udane crio

kwiecień Dagnes przygotowania do owocnej stymulacji

kwiecień poziomka2 udane crio
Marzec/kwiecień Fusun - owocna stymulacja
Maj/Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio
Sierpień/Wrzesień -
Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków



No to i ja pozwolilam sobe dopisać się na jutro na udany transfer moich maluszkow:) Dzisiaj będę siedziała jak na szpilkach, bo ma dzwonic Doktorek z informacją ile komórek się zapłodniło...:tak::tak:
Cięzki dzien mnie czeka nerwowo wiec muszę koniecznie znaleźć sobie jakieś zajęcie...

Asia_77 to nie jest mała dawka, ja brała Pergoveris 150j i wychodowałam 20 jajeczek:):) Trzymam mocno kciuki:)
 
Dzien doberek wszystkim! Dawno nie pisalam ale regularnie nadrabiam Wasze poczynania i caly czas czekam z nadzieje ze sie uda wszystkim. Wczoraj z mezem ogladalismy nasze dwa sliczne pecherzyki i czekamy na serduszka za dwa tygodnie:)))) jestesmy strasznie szczesliwi :-)
niech Wam ten wielki piatek mija w pracy szybko a w domu juz wolno i przyjemnie:)
 
Czesc Dziewczyny,

Sylwia, nocny marku hihihi po nocach gotujesz i pieczesz??? Masz zdrowie ;-)

Kaska,
gratuluje dzieciatek

Malinus , powodzenia na crio


Mnie od rana krew ze zlosci zalala. Kurna, ukradli mi dekoracje swiateczna jaka zawiesilam na drzwiach. :wściekła/y: Domyslam sie kto ale za reke nie chwycilam. Nie pojmuje tylko dlazego zlodziejska reka chwycila za moj wieneic dekoracyjny!!! Inni sasiedzi tez maja i ich dekoracje wisza nienaruszone. No coz, mam nauczke...

MILEGO DNIA!!!!
 
reklama
Dziękuję kochane za&&&&& przydadzą sie oj przydadzą. Niech moje ostatnie dwa maluszki pięknie sie zatransferują i wgryza:) stresujący dzień tyle czekania bo to późnym popołudniem....
 
Do góry