reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny muszę się przyznać, że zrobiłam kolejną 4 stymulację i jestem załamana. Lekarka tu w UK mnie namówiła na kolejną próbę z nasieniem męża, bo się poprawiło. Powiedziała, że warto zawalczyć. Wszystko było pięknie, dostałam nawet swój wymarzony double trigger. Pobrano 12 komórek, 7 dojrzałych i pierwszy raz wszystkie się zaplodniły.
A potem szlag wszystko trafił i przestały się poprawnie rozwijać. Wszystkie były opóźnione już przed 3 dniem i oczywiście żadna nie dotrwała do blastki. Załamałam się kompletnie, bo powiedzieli, że to ewidentnie wina moich komórek.
Nawet tona najdroższych suplementów i mega zdrowa dieta nic nie da w moim wieku.
4 pełne stymulacje, tona zastrzyków, punkcje i miałam z tego tylko 2 zarodki w tym jeden mega słaby.
Ku.rwa jakie to niesprawiedliwe.
Miałam robić w Polsce stymulację ostatniej szansy z dawcą... już nie ma sensu. Już nic nie ma sensu oprócz AZ a już chyba i tego nie chcę.
In vitro mnie pokonało 😞
Kochana nasza tak bardzo mi przykro 😔😔 nie wiem co powiedzieć, napisac... Serce pęka na milion kawałków 💔💔💔 Zastanawiam się dlaczego to życie jest tak niesprawiedliwe. Nie daje szczęścia i dziecka tym którzy na to zasługują... Kochana wierzę mocno że słońce dla was jeszcze zaświeci, że jeszcse wszystko się ułoży. Wierzę ze będziesz jeszcse szczęśliwa, że wszystko się ułoży i podejmiesz decyzję zgodna z twoim secem. I pokażesz nam wszystkim ze warto walczyć do samego końca o spełnienie marzeń... ❤️ Jakiej byś decyzji nie podjęła pamiętaj że my jesteśmy tu i zawsze całym sercem będziemy z tobą i za tobą❤️ Przytulam ❤️❤️❤️
 
reklama
Kasia Figura - 42
Kasia Skrzynecka - 41
Justyna Steczkowska - 41
Małgorzata Kożuchowska - 43
Małgorzata Rozenek - 42
Anna Korcz - 42
Kasia Glinka - 43
Katarzyna Warnke - 42
Weronika Marczuk - 49
One w tym wieku urodziły dziecko [emoji3590][emoji3590][emoji3590]. Głowa do góry, nie jesteś sama [emoji3590]
O, i zapomniałam o dziewczynie u mnie w pracy, urodziła w wieku 42 lat [emoji12]. Właśnie jest na macierzyńskim [emoji12]
U mnie w grupie ze zlobka byly 2 matki, jedna urodzila majac 40 - ivf, druga 41, ciaza naturalna.
Mam laske w pracy, w tamtym tyg skonczyla 40lat i jeszcze nie podjela decyzji czy chce byc matka. Moja gin ma za chwile 37 i tez odklada decyzje.
Ogolnie tutaj macierzyństwo po 35 r.z to norma.
 
Powodzenia! Pamiętaj ze jak Ci ten jajowod zachowają to ryzyko kolejnych pozamacicznych nawet wzrasta nieco niestety...
Ja również jestem po cp. Mi usunęli lewy jajowod bo tam był pecherzyk ale jajnik zostawili dla lepszej gospodarki hormonalnej. Jak zaczęłam stymulacje do IUI to się dowiedziałam, że ten lewy jajnik również produkuje pęcherzyki.
Będzie dobrze! 😘
 
U mnie w grupie ze zlobka byly 2 matki, jedna urodzila majac 40 - ivf, druga 41, ciaza naturalna.
Mam laske w pracy, w tamtym tyg skonczyla 40lat i jeszcze nie podjela decyzji czy chce byc matka. Moja gin ma za chwile 37 i tez odklada decyzje.
Ogolnie tutaj macierzyństwo po 35 r.z to norma.
Ja ostatnio gdzieś czytałam, że niedługo matki około 40-stki to tak jak kiedyś matki ok 30-stki. Granica wieku się ciągle przesuwa, i już nie wspomnę że coraz więcej kobiet ma po prostu problemy z zajściem a w naszym chorym kraju nic się z tym nie robi🤦. Ja zaczęłam starania ok 30-stki i nie z własnego wyboru będę 38-letnia matką 🤦.Jak można nie zauważyć takiego problemu jak niepłodność 🤦
 
U mnie w grupie ze zlobka byly 2 matki, jedna urodzila majac 40 - ivf, druga 41, ciaza naturalna.
Mam laske w pracy, w tamtym tyg skonczyla 40lat i jeszcze nie podjela decyzji czy chce byc matka. Moja gin ma za chwile 37 i tez odklada decyzje.
Ogolnie tutaj macierzyństwo po 35 r.z to norma.
Oczywiście. I wiekiem aż tak bardzo bym się nie przejmował, jeśli są możliwości to wiek niestraszny 😀
 
Kasia Figura - 42
Kasia Skrzynecka - 41
Justyna Steczkowska - 41
Małgorzata Kożuchowska - 43
Małgorzata Rozenek - 42
Anna Korcz - 42
Kasia Glinka - 43
Katarzyna Warnke - 42
Weronika Marczuk - 49
One w tym wieku urodziły dziecko ❤️❤️❤️. Głowa do góry, nie jesteś sama ❤️
O, i zapomniałam o dziewczynie u mnie w pracy, urodziła w wieku 42 lat 😜. Właśnie jest na macierzyńskim 😜
moja siostra w wieku 42 zaszła w ciąże , urodziła zdrowa córeczkę
 
reklama
Do góry