reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj bidulko trzymaj się jakoś to pewnie tylko przejściowe i zaraz wszystko wróci do normy. Na poprawę humoru powiem tak- ciesz się że masz sraczke lepsze to niż zatwardzenie 😜 pamiętaj dużo pić wody żebyś się nie odwodniła ❤️
Piję piję, dziękuję ;* też prawda z tym srankiem haha, tylko martwię się o apetyt... Nie chcę zrobić małemu krzywdy ale ciężko mi cokolwiek zjeść :( wmuszam na maksa
 
Dziewczyny ja po wizycie.Pęcherzyki wolna rosną,maja ok 16,15,14 cm,jest ich ok7 .jutro mam znowu mieć wizytę i dopiero lekarz oceni ,kiedy punkcja,czy w pon czy we wtorek.Czy wolno rosnące pęcherzyki już nie dają do myślenia,że nic z tego nie będzie?Któraś z was miała podobną sytuację?
Dobrze rosna bo dość rowno więc nie spisywalabym stymulacji na straty.. Który to dzien stymulacji?
 
pecherzyki rosną ok 1,5 na dzień-dwa. Miałam podobne wymiary w poniedziałek i punkcję ustalona na czwartek. Pobrano 8 pęcherzyków a w nich 7 komórek
A ile za
Nie wydaje mi się, żeby to tak źle wyglądało. Daj im szansę. Myślę że powinno być dobrze 😉❤️
Oj kochana widzę ,że ty bardziej wierzysz w moje pęcherzyki niż ja🤭Co ja zrobię,martwię się.A może wszystko będzie dobrze
 
Dziewczyny ja po wizycie.Pęcherzyki wolna rosną,maja ok 16,15,14 cm,jest ich ok7 .jutro mam znowu mieć wizytę i dopiero lekarz oceni ,kiedy punkcja,czy w pon czy we wtorek.Czy wolno rosnące pęcherzyki już nie dają do myślenia,że nic z tego nie będzie?Któraś z was miała podobną sytuację?
Ja miałam podobnie. W 8 dc miałam łącznie 8 pęcherzyków dojrzewających i mnóstwo małych. Lekarz po kolejnych trzech monitorowaniach wydłużył czas stymulacji i zwiększył dawkę trzech ostatnich zastrzyków z Puregonu, aby te małe podgoniły. Ostatecznie w dniu punkcji pobrano 11 pęcherzyków (więc niewiele więcej), a do końca hodowli dotrwały tylko dwa zarodki...
 
Ja miałam podobnie. W 8 dc miałam łącznie 8 pęcherzyków dojrzewających i mnóstwo małych. Lekarz po kolejnych trzech monitorowaniach wydłużył czas stymulacji i zwiększył dawkę trzech ostatnich zastrzyków z Puregonu, aby te małe podgoniły. Ostatecznie w dniu punkcji pobrano 11 pęcherzyków (więc niewiele więcej), a do końca hodowli dotrwały tylko dwa zarodki...
i udało się z tej stymulacji,prawda?
 
reklama
Dziewczyny czy któraś ma rozpiskę jak jest otwarta przychodnia Gynemed w Łodzi bo tego nigdzie nie ma a oni maja takie dziwne godziny otwarcia w zależności od dnia
 
Do góry