reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja po wizycie.Pęcherzyki wolna rosną,maja ok 16,15,14 cm,jest ich ok7 .jutro mam znowu mieć wizytę i dopiero lekarz oceni ,kiedy punkcja,czy w pon czy we wtorek.Czy wolno rosnące pęcherzyki już nie dają do myślenia,że nic z tego nie będzie?Któraś z was miała podobną sytuację?
Mi podczas tej stymulacji strasznie wolno rosły pęcherzyki ale lekarz mówił że po prostu rosną swoim tempem i to w niczym nie przeszkadza ...7 to już całkiem sporo będą z tego piękne zarodki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
He he he😜. Ja zaraz idę na spacer żeby się jedzenie trochę uleżalo i żeby sie w żołądku miejsce zrobiła na coś jeszcze 😜
A jak się ogólnie czujesz? Kiedy masz wizytę?
Ogólnie zmęczona, po dłuższym wysiłku boli mnie brzuch, więc jestem ostrożna. Gdyby nie wzdęcia i zaparcia to muszę powiedzieć, że byłoby całkiem nieźle 😁 Wizytę mam 9 sierpnia testy pappa, nie pytaj co mam w głowie 🤯
 
Beta 0 czyli na 100 % się nie udało. Progesteron 7 także tez nisko. 🥺
Przykro mi.
Lekarz sam zaproponował ze czekamy 2 cykle i konsultacja z immunologiem przed kolejnym transferem . Dziewczyny nawet niewiecje jak mnie to boli 😭
Myślę że wiemy...😔
Ja też mam już niusa 😜 transfer w poniedziałek 💪 pięknie rozpocznie mi się tydzień. ❤️❤️❤️❤️
To kciuki za poniedziałek.

Ja juz w szpitalu, o 21 mnie robią jak to powiedzieli lekarze. Także kciuki za mnie. Nagadali mi o możliwościach zachowania lub nie jajowodu i teraz mam szał w głowie...
 
Przykro mi.

Myślę że wiemy...😔

To kciuki za poniedziałek.

Ja juz w szpitalu, o 21 mnie robią jak to powiedzieli lekarze. Także kciuki za mnie. Nagadali mi o możliwościach zachowania lub nie jajowodu i teraz mam szał w głowie...
Powodzenia! Pamiętaj ze jak Ci ten jajowod zachowają to ryzyko kolejnych pozamacicznych nawet wzrasta nieco niestety...
 
Przykro mi.

Myślę że wiemy...😔

To kciuki za poniedziałek.

Ja juz w szpitalu, o 21 mnie robią jak to powiedzieli lekarze. Także kciuki za mnie. Nagadali mi o możliwościach zachowania lub nie jajowodu i teraz mam szał w głowie...
mnie tez informowali ze może usuną jajowod ale to wyjdzie w tzw praniu . Oczywiście jajowod usunęli bo powiedzieli ze pękał i groziło to kolejna ciąża jajowodowa . Konsultowałam z wieloma lekarzami i fakt ze dobrze ze usunęli mi ten jajowod .
 
reklama
Do góry