reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam podobnie. W 8 dc miałam łącznie 8 pęcherzyków dojrzewających i mnóstwo małych. Lekarz po kolejnych trzech monitorowaniach wydłużył czas stymulacji i zwiększył dawkę trzech ostatnich zastrzyków z Puregonu, aby te małe podgoniły. Ostatecznie w dniu punkcji pobrano 11 pęcherzyków (więc niewiele więcej), a do końca hodowli dotrwały tylko dwa zarodki...
Juz doczytałam,że masz 2 zarodki.To teraz mocno trzymam kciuki ,by z tobą zostały ✊ ✊ ✊ 🥰
 
reklama
To nie jest źle, jeśli wszystkie mają takie wymiary to znaczy że równo przynajmniej rosną mimo iż wolniej. Z tego może być kilka ładnych i dojrzałych komórek ;)
Dzięki kochana za pocieszenie,jedna by mi nawet wystarczyła,aby była tylko zdrowa i dała zarodek.Nic więcej w życiu nie chcę.Tylko ,żebym mogła móc tulić najpiękniejszą istotkę na świecie🥰
 
to masz 1 zarodek ,mocno trzymam za niego kciuki przy następnym podejściu ✊ ✊ ✊ 🥰
już umówiłam się na jutro po 14 na telefon z super gin która porobi mi badania do immuno. A w klinice lekarz tez ma jakaś immuno wiec myśle ze wszystko razem do kupy zbierzemy .

Właśnie wiecie może coś na temat histeroskopi ? Lekarz chce zrobić za dwa cykle .

Teraz rozmawiałam z mężem i myśle czy nie lepiej zostawić ten jeden zarodek i czy nie zrobić kolejnej stymulacji . Co myślicie ? Obawiam się ze jeśli coś będzie immuno i dostanę leki to chyba lepiej mieć więcej zarodków zeby transfer po transferze robić.. czy blednie myśle ?
 
A ile za

Oj kochana widzę ,że ty bardziej wierzysz w moje pęcherzyki niż ja🤭Co ja zrobię,martwię się.A może wszystko będzie dobrze
Ja dawno miałam stymulację i wiele nie pamiętam. Moja gin bała się mnie przestymulowac a walczyła o 6 dobrych pęcherzyków. Jakoś w połowie była zdziwiona że dosyć słabo reaguje, a clo do iui działało dobrze. Koniec końców coś tam dodała. Mówiła że widzi na końcu ok. 6-7. Bałam się że może nie wszystkie będą dobre. Finalnie 11 😜 z czego 8/9 prawidłowych. Dały mi super blastki. 💪❤️ Głowa do góry! 😘
 
Dziewczyny ja po wizycie.Pęcherzyki wolna rosną,maja ok 16,15,14 cm,jest ich ok7 .jutro mam znowu mieć wizytę i dopiero lekarz oceni ,kiedy punkcja,czy w pon czy we wtorek.Czy wolno rosnące pęcherzyki już nie dają do myślenia,że nic z tego nie będzie?Któraś z was miała podobną sytuację?
We wtorek było 8 po 14-15mm, dzisiaj mają 16,17,18 więc też powoli rosną. Punkcja planowana na poniedziałek lub wtorek. W sobotę kolejny podgląd [emoji846]
 
reklama
Do góry