reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Robili mi wlew w 3 dobie przed transferem i od dnia po wlewie zastrzyki codziennie 0.2 cały czas przyjmuje. Transfer miałam w 6 dobie podawania progesteronu przy zarodku 5 dniowym.
Z jednej str chce iść za ciosem i podejść od razu do transferu a z drugiej boję się cholernie, że w ten sposób stracę wszystkie zarodki bez donoszonej ciąży ale nie wiem czego się chwytać [emoji2368][emoji853]
Evela, a byłaś na wizycie u immunologa? Robiłaś allo mlr?
 
reklama
Robili mi wlew w 3 dobie przed transferem i od dnia po wlewie zastrzyki codziennie 0.2 cały czas przyjmuje. Transfer miałam w 6 dobie podawania progesteronu przy zarodku 5 dniowym.
Z jednej str chce iść za ciosem i podejść od razu do transferu a z drugiej boję się cholernie, że w ten sposób stracę wszystkie zarodki bez donoszonej ciąży ale nie wiem czego się chwytać [emoji2368][emoji853]
Też bym nie marnowała zarodków bez dalszej konsultacji... Wiem że bardzo ufasz swojej lekarce ale może warto jednak pójść skonsultować się z kimś innym w Invicta przed kolejnym transferem. Coś jakby z oknem implantacyjnym nie zagrało a dziwne bo przecież miałaś ta ERA badane.. Pamiętam jak wysłałaś wyniki i myślałam że transfer Ci o dzień przyspiesza a nie opóźnia.. Ja w Invicta bylam od 2012 i dwa razy zmieniłam tam lekarza i te 2 razy to przyniosło efekt.. Nawet w zeszłym roku odeszłam od mojegk lekarza który poprowadził udana stymulacje z pierwszym synem, prowadził cała ciążę potem crio.. Uciekłam bo spartaczyl stymulacje i zmiany jakie wprowadził inny lwkarz okazały się strzałem w 10.
Nie trzymaj się tam nikogo z sentymentu, zmiana spojrzenia lekarza może coś twz paradoksalnie pomóc
 
Oooooo, a tu w kalendarzu aż dziś kipi ❤️
@Ruda08 gotowa na dzieciaczka?
@Melania_1407 kciuki za ogromną betę ❤️
@Justi92, @AgiG o której wizyta? Pięknych widoków życzę ❤️
U mnie godz. 10 czyli u Was to chyba będzie 17. Ja się spodziewam złych wiadomości, ale przez to że u mnie akcja z krwawieniem zaczęła się już tydzień temu, to jestem spokojna i szczerze powiem wolę smutne wieści niż żadnych. Dla mnie mój świat zatrzymał się tydzień temu i życie w całkowitej niewiedzy jest okropnym doświadczeniem. W razie czego mam po co wracać czeka na mnie jeszcze 2 kropków i 1 kropka 🙂
 
reklama
Robili mi wlew w 3 dobie przed transferem i od dnia po wlewie zastrzyki codziennie 0.2 cały czas przyjmuje. Transfer miałam w 6 dobie podawania progesteronu przy zarodku 5 dniowym.
Z jednej str chce iść za ciosem i podejść od razu do transferu a z drugiej boję się cholernie, że w ten sposób stracę wszystkie zarodki bez donoszonej ciąży ale nie wiem czego się chwytać [emoji2368][emoji853]
Musisz walczyć!Po burzy przychodzi Słońce. Nikt ani nic nie ukoi Twojego bólu...musisz to przepracować. Idź za ciosem...musi się udać ❤️❤️❤️
 
Do góry