reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ewelinko


Zawsze jest dobrze jak beta jakas jest:)
Co jest teraz wazne to przyrost bety - powinien wzrastac o ok 100% dziennie. Wiec musisz bete powtorzyc za 2-3 dni i wtedy zobaczymy jak sie dzidzia ladnie rozwija. Beta tylko z 1 razu mowi o tym, ze sie zarodek rozwija/l. Wazne tearz czy rozwoj bedzie podtrzymany wiec badaj bete za dni kilka


GRATULUJE OFICJALNIE. Betka 26 to ciaza !!!!!!!!
 
Lolitka ekspercie - dziś byłam u Gina i kazał mi zrobić hcg - wyszło 26, a jestem dziś 11 dpt. Co ty na to? Dobrze czy źle?

no wlasnie czy my juz mozemy rzucac sie z gratulacjami? znalazlam takie w niecie

Normy hcg
Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156
Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870
Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500
Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300
Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000
Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000
Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000
Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939
Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074
Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818
Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173
Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585
Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465
Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360
Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183
Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771
Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100

czyli, ze mozemy???? lolitka wypowiedz sie, bo tu cos tchnie optymizmem!!!

ewelina, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czy ja dobrze pamietam, ze ty mialas jeden zarodek tylko? SUPER!!! gratulacje jeszcze raz!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No mozna gratulowac kobity i teraz trzymamy kciuki za dalszy rozwoj....:)

Lolitka ekspercie - dziś byłam u Gina i kazał mi zrobić hcg - wyszło 26, a jestem dziś 11 dpt. Co ty na to?

Mloda - a tak wogole to sie flaszke stawia z takiej okazji. Polewaj kochana cobysmy tu swietowali
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzięki kochane kobitki:) Zgadza się miałam jeden zarodek:) Teraz trzymamy ksciuki za wszystkie stymulki i moje beta w środę:) Z flaszeczką nie ma sprawy, powedzcie tylko kiedy i gdzie:) hihihihihihihi :-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Dzięki kochane kobitki:) Zgadza się miałam jeden zarodek:) Teraz trzymamy ksciuki za wszystkie stymulki i moje beta w środę:) Z flaszeczką nie ma sprawy, powedzcie tylko kiedy i gdzie:) hihihihihihihi :-):-):-):-):-):-):-):-):-)

czyli z jednym tez sie da!!!
trzymaj, trzymaj, my tez potrzymamy i moze z tego trzymania wiecej dzieci wyjdzie!!!
 
cześć dziewczyny, ja pierwszy raz u was ale ja już po pierwszym staraniu invitro, niestety:-( a najgorsze, że nie mam mrozaczków i wszystko od początku. czy ktoś z was przechodził to kilka krotnie i w jakim odstępie??

pozdrawiam
 
cześć dziewczyny, ja pierwszy raz u was ale ja już po pierwszym staraniu invitro, niestety:-( a najgorsze, że nie mam mrozaczków i wszystko od początku. czy ktoś z was przechodził to kilka krotnie i w jakim odstępie??

ja tez po nieudanym bez mrozakow. nastepne podejscie w lutym...
trza odczekac 3 cykle najlepiej, jak bardzo spieszno to i po 2 da rade, ale lepiej chwile wyczekac


a tak wogole to czego sie taka cisze zrobila? spia wsie czy serduszkuja?
 
reklama
Hejka Lolitko wiem że ty nie miałaś znieczulenia ogólnego , ale może wiesz coś o leku Flamexin mam go brać przez od jutra i jeszcze dwa dni po punkcji, wczęsniej brałam doxycyklinę wiec skołowaciałam. Generalnie ten nasz obecny lekarz nawypisywał mi tych recept tyle że szok!!!!Ah i wypisał mi jeszcze jakiś Estrofem ale jak czytam to nie jest on wslazany przy ewentualnej ciąży tak samo jak relanium które też otrzymałam, czyżby to na wypadek porażki bo nic nie kumamm amoże chcieli tylko kase ściągnąć bo już wiedzą że będzie porażka!!!!!!!!!!!!!!!Zwariuję chyba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kahaaa trzymam kciukasy za twoją jutrzejszą punkcję, oby komóreczek było sporo:tak::tak::tak:

cześć dziewczyny, ja pierwszy raz u was ale ja już po pierwszym staraniu invitro, niestety:-( a najgorsze, że nie mam mrozaczków i wszystko od początku. czy ktoś z was przechodził to kilka krotnie i w jakim odstępie??
Dorocica witaj w naszym gronie;-)Ja mam za sobą już dwa podejścia teraz jestem w trakcie trzeciego w środę mamy pobranie jajeczek mam nadzieje że tym razem nam się uda:tak::tak::tak:inaczej nie wiem jak to zniosę :-:)-:)-(chuba sfiksuję co juz powoli mi się zaczyna;-)miałam też dwa razy podawane mrozaczki, jeszcze dwa eskimoski mamy, ale zmieniliśmy miejsce leczenia po tamtych porażkach i prubujemy w nowym miejscu, bo zdaniem naszego poprzedniego lekarza czasem to własnie zmiana miejsca leczenia pomaga może to dziwna troszkę teoria ale podobno tak jest , zobaczymy mam nadzieję że tak właśnie sie stanie i w naszym przypadku.
A czemu w waszym przypadku in-vitro, jesli wolno spytac oczywiście?
Pozdrówka;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry